12 kiboli, którzy uczestniczyli w awanturze przy stadionie, może odpowiedzieć za zakłócenie porządku publicznego 12 kiboli, którzy uczestniczyli w awanturze przy stadionie, może odpowiedzieć za zakłócenie porządku publicznego

12 kiboli, którzy uczestniczyli w awanturze przy stadionie, może odpowiedzieć za zakłócenie porządku publicznego (© Nadesłane)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dwie grupy młodych mężczyzn zaczęły się wzajemnie obrzucać wyzwiskami i inwektywami. Doszło do szarpaniny. Wszystko to działo się tuż pod oknami komisariatu policji Śródmieście.

Awantura w pobliżu stadionu przy ulicy Ogińskiego wywiązała się po prezentacji zawodników żużlowego klubu. Naprzeciw siebie stanęły dwie grupy pseudokibiców Zawiszy i Polonii. Krzyczeli do siebie wyzywając się, wywiązała się awantura, doszło do rękoczynów, ale policja w porę zareagowała.

- 12 osób zostało wylegitymowanych - mówi st. asp. Lidia Kowalska, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Policja prowadzi czynności w "kierunku postawienia zarzutów z artykułu 51 kodeksu wykroczeń", czyli zakłócania porządku publicznego.


Prezentacja Polonii Bydgoszcz.

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!