Dla wielu uczestników to może być najtrudniejszy bieg w dotychczasowym życiu. W przyszły czwartek ruszają zapisy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
"Terenowa Masakra" - pod taką nazwą 7 czerwca odbędzie się kolejna biegowa impreza w Myślęcinku. Czym będzie różnić się od tradycyjnego półmaratonu albo coraz bardziej popularnego wśród bydgoszczan biegu z serii City Trial?

Podczas "Terenowej Masakry" śmiałkowie zmierzą się z czymś więcej niż tylko kilka kilometrów na płaskim terenie. Wszyscy uczestnicy (na dystansie 5 albo 10 km) będą musieli pokonać szereg przeszkód. Oprócz pofałdowanego, górzystego terenu uczestnicy mogą spodziewać się błota, korzeni i piasku pod nogami, zabaw z ogniem i dymem albo przepraw przez wodne zbiorniki. Możliwe, że na trasie pojawią się inne niespodzianki, które na razie nie zostały ujawnione. Wytrzymałość, siła i umiejętność współpracy: to na pewno przyda się na trasie tego wyjątkowego biegu.


Zapisy rozpoczynają się 15 stycznia. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.terenowamasakra.pl


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!