Wypadek Serock [ZDJĘCIA]. Dwie osoby zginęły w sobotnim (3.03) wypadku, do którego doszło w Serocku na ul. Wyzwolenia. Kierowca vw golfa stracił kontrolę nad autem i uderzył w drzewo. AKTUALIZACJA: Znamy wyniki badania krwi jednego z uczestników wypadku.

Jak poinformowała nas prok. Jolanta Cieślewicz z Prokuratury Rejonowej w Świeciu jeden z uczestników tego tragicznego wypadku był w stanie nietrzeźwości. Wyniki badań krwi pozostałych dwóch osób będą znane wkrótce.


W sobotę (03.03) o godz. 16.10 oficer dyżurny Policji w Świeciu odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ul. Wyzwolenia w Serocku (gm. Pruszcz).


Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego i technik kryminalistyki.

Zobacz też: Tragiczny wypadek koło Nakła. Zablokowana droga Toruń-Piła. 4 osoby nie żyją [ZDJĘCIA ]


Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli ślady, zebrali relacje świadków.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący vw golfem 27-letni mężczyzna stracił kontrolę nad autem zjechał na prawą stronę jezdni i uderzył w drzewo.

W wyniku wypadku na miejscu zginął 25-letni pasażer, a kierowca i drugi z pasażerów, 21-letni mężczyzna zostali zabrani do szpitali w Świeciu oraz śmigłowcem do Bydgoszczy.

Zobacz też: Dwie osoby zginęły w wypadku w Stalmierzu koło Kikoła [ZDJĘCIA]Jednak pomimo pomocy medycznej 21-latek zmarł.

Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny zdarzenia.


KRONIKA POLICYJNACodziennie rano najświeższe informacje z regionu prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera! Dodaj swój artykuł. Dodaj swoje zdjęcia