Jak pojedzie tramwaj do Fordonu?

(© pomorska.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dobiega końca opracowywanie dokumentacji projektu linii tramwajowej do Fordonu. Sprawdź, jak będzie przebiegać trasa.

Gazeta Pomorska dotarła do projektu budowy linii tramwajowej do Fordonu. Inwestycja, której koszt to blisko jedna trzecia całego rocznego budżetu miasta, ma zakończyć się w 2015 roku. Do końca 2011 dokumentacja projektu ma być gotowa, na początku 2012 nastąpi wystąpienie o pozwolenie na budowę, w kwietniu przygotowanie projektu wykonawczego, a zaraz potem ogłoszenie przetargów na budowę.

Jak będzie przebiegać linia tramwajowa do Fordonu? Sprawdź na pomorska.pl: Tramwaj do Fordonu. "Pomorska” zdobyła pierwsze dokładne rysunki najdroższej budowy w historii miasta


Zobacz też:

Plus Camerimage gala zamknięcia

Jak ma wyglądać Stare Miasto?

Sylwester 2011/2012 w Bydgoszczy

Świetliki zagrały w Mózgu [foto]
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!