Udany rewanż Zawiszy Bydgoszcz. Debiut 15-latka [zdjęcia kibiców + mecz]

Krzysztof Wypijewski

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU I TRYBUN STADIONU PRZY UL. SIELSKIEJ >>>

Iga Baumgart-Witan na treningach słucha się... mamy
Piłkarze bydgoskiego Zawiszy, którzy są już pewni awansu do IV ligi, pokonali w sobotę na własnym boisku Start Pruszcz 1:0 w kolejnym meczu klasy okręgowej (grupa I). Gola strzelił Krzysztof Urtnowski w 78. minucie spotkania. Niebiesko-czarni zrewanżowali się tym samym rywalom za jesienną porażkę na ich terenie 1:2. Na uwagę zasługuje debiut w pierwszym zespole 15-letniego wychowanka - Medarda Dahmsa. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU I TRYBUN STADIONU PRZY UL. SIELSKIEJ >>> Iga Baumgart-Witan na treningach słucha się... mamy Fot. Dariusz Bloch