Uniwersytet Kazimierza Wielkiego świętuje 10-lecie istnienia. Z tego powodu uczelnia ogłosiła konkurs na logo, który wygrał wykładowca Filip Pierzchalski z Instytutu Nauk Politycznych UKW.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przy wyborze brane były pod uwagę takie kryteria jak jasność, przejrzystość i kreatywność. - Projekt musiał nawiązywać do wizerunku naszej uczelni - mówi Małgorzata Jendryczka, rzecznik UKW. - Zwycięskie logo najbardziej spodobało się komisji, która została powołana do organizacji obchodów 10-lecia istnienia uniwersytetu.

W konkursie wzięło udział 18 osób, które są związane z UKW. Wygrała praca autorstwa dra hab. Filipa Pierzchalskiego z Instytutu Nauk Politycznych. - Logotyp będzie wykorzystywany podczas imprez towarzyszących głównym obchodom takich jak m.in. Bal Różany - dodaje Jendryczka.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego powstał we wrześniu 2005 roku. Obecnie uczy się na nim 12 tys. studentów.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: