Bydgoski zespół Upside Down znalazł się w finale konkursu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych - Jarocin 2012. Od Was zależy, czy zagrają na jednym z największych letnich festiwali w Polsce.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Czytaj też:
» Juwenalia 2012 Bydgoszcz - koncerty i imprezy [program]

Upside Down zna chyba każdy bydgoski miłośnik ostrych gitarowych brzmień. Obok Schizmy to jedna z najdłużej działających i najpopularniejszych kapel hardcore/punk w regionie. Muzycy walczą teraz o występ na festiwalu w Jarocinie.

Konkurs, w którym uczestniczy zespół nazywa się Red Bull Tourbus Rytmy Młodych. Spośród ponad 750 nadesłanych zgłoszeń jury konkursu wyłoniło 4 zespoły, które mają już zagwarantowany występ na Małej Scenie Red Bull Tourbus na jarocińskim festiwalu. Wśród szczęśliwców znaleźli się: Irena, Vermones, Power Of Trinity, Searching For Calm.

Kolejnych 10 finalistów konkursu możecie wyłonić sami, spośród 20 nominowanych przez jury zespołów. Głosowanie trwa do 31 maja tutaj.

Jedną z kapel, która znalazła się w finałowej dwudziestce jest Upside Down. Głosujcie na nich, bo warto. Muzycy opublikowali w internecie swoje najnowsze dzieło, czyli teledysk do piosenki pt. "Afganistan".Zobacz też:

Bydgoszcz Raiders - rekrutacja

Stylowa Bitwa po raz czwarty w APK

Dywany kwiatowe "Dla Leona"

"Kino bez Prądu" na Starym Rynku
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!