(© Strefa Biznesu GP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W marcu przyszłego roku przy ulicy Chemicznej zostanie otwarte Centrum Dystrybucji Carrefour. Towary tu przechowywane będą trafiać do 180 sklepów w sześciu województwach północnej Polski.

Zatrudnienie w nowym obiekcie znajdzie 300 osób. Najwięcej rąk do pracy - 230 - potrzeba w samym magazynie. Będą odpowiedzialne za przyjęcie towarów i przygotowanie ich do wysyłki. Kadra zarządzająca będzie składała się z 25 osób. Kolejnych 27 pracowników znajdzie posady w administracji i biurze obsługi klienta. W centrum będzie potrzebnych też kilkunastu specjalistów m.in. do spraw IT, BHP i HR. Rekrutacja już się zaczęła. - Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani na podstawie umowy o pracę. Szukamy osób z doświadczeniem w logistyce, a także tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę w tej branży - mówi Małgorzata Horing, dyrektor HR i ID Logistic Polska.

Czytaj również: Członek zarządu ZUS zatrzymany w Bydgoszczy

Budowa Centrum Dystrybucji Carrefour na Kapuściskach rozpoczęła się 1 lipca. Całkowita powierzchnia tego nowoczesnego magazynu będzie liczyć blisko 37 tys. mkw. - To odpowiednik pięciu, może sześciu boisk piłkarskich - tłumaczy Tomasz Śrama, development manager Panattoni Europe, firmy która buduje obiekt. Budynek został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami francuskiej sieci handlowej. Produkty magazynowane w Bydgoszczy, będą rozwożone do 180 sklepów i marketów Carrerfour w sześciu województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, lubuskim, wielkopolskim i kujawsko-pomorskim.


Rafał Bruski o ekonomicznym rozwoju Bydgoszczy

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!