Wielka dogrywka Bydgoszcz Raiders. Drugi nabór do drużyny już 2 czerwca Wielka dogrywka Bydgoszcz Raiders. Drugi nabór do drużyny już 2 czerwca

Bydgoska drużyna futbolu amerykańskiego Bydgoszcz Raiders szuka ... (© www.raiders.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bydgoska drużyna futbolu amerykańskiego Bydgoszcz Raiders szuka chętnych do swojego teamu. Drugi, tak jak pierwszy nabór do drużyny odbędzie na boisku ORLIK przy gimnazjum nr 9 w Bydgoszczy.

Czytaj też:
» Bydgoszcz Raiders szukali chętnych do gry w futbol amerykański [wideo]

Jak podają Raidersi, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem oraz licznymi pytaniami o możliwość dołączenia do drużyny, zorganizowana zostanie dodatkowa rekrutacja do zespołu.

- Chcemy dać szansę tym, którzy z różnych powodów nie mogli przybyć na pierwszy termin, lub dowiedzieli się o naborze zbyt późno. Każdy, kto ukończył 16. rok życia, ma szansę zostać zawodnikiem jeszcze tej wiosny. Wystarczy przyjść i wziąć udział w testach - podają na swojej stronie.

Rekrutacja oraz testy będą przeprowadzone pod okiem licencjonowanego trenera głównego Bydgoszcz Raiders - Bartosza Spłocharskiego, a także trenerów odpowiedzialnych za poszczególne formacje oraz pozycje na boisku.

Aby wziąć udział w naborze należy zabrać ze sobą obuwie sportowe (jeżeli to możliwe to korki piłkarskie), spodenki oraz koszulkę.

Osoby niepełnoletnie proszone są również o przyniesienie zgody na wzięcie udziału w naborze podpisanej przez prawnych opiekunów.

Rekrutacja zostanie przeprowadzona w sobotę 2 czerwca 2012 r. o godzinie 17.00 na boisku ORLIK przy gimnazjum nr 9 w Bydgoszczy na rogu ulic Bartosza Głowackiego oraz Gajowej. Można tam dojechać autobusami 55 oraz 71.

Zobacz też:

Bydgoszcz Raiders - rekrutacja

Stylowa Bitwa po raz czwarty w APK

Dywany kwiatowe "Dla Leona"

"Kino bez Prądu" na Starym Rynku
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!