Jak co roku jest zaplanowana na koniec maja. Oprócz muzyki czekają też inne atrakcje. Każdy znajdzie coś dla siebie. Od przedszkolaka do seniora.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Majowy weekend 22-23 warto jest spędzić w Myślęcinku. Dla amatorów ciężarówek zaplanowana nie lada atrakcję. Truck & Bus Show 2010. Do tego zjawią się mechanicy samochodowi z całej Polski, aby wziąć udział w Mistrzostwach Polski Mechaników Samochodowych. Zmierzą się w konkurencjach dotyczących osobówek, dostawczych, ciężarówek i autobusów. Będzie też konkurs na najładniejszą ciężarówkę „Tuning Truck”. Odbędzie się też Piknik Country.

Jeśli komuś jest bliżej do natury i woli się przemieszczać konno, to na pewno chętnie zobaczy rywalizację w Akademickich Mistrzostwach Polski w Jeździectwie.

A dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie zaplanowano otwarcie „Leśnej Przychodni”. Będzie można zbadać ostrość widzenia, zmierzyć ciśnienie, wskaźnik BMI, zrobić spirometrię płuc, i cyfrowy Roentgen płuc. Porad będą udzielać również specjaliści zajmujący się prawidłowym odżywianiem, profilaktyką nowotworów i uzależnieniami.

A na koniec czekają nas pokazy udzielania pierwszej pomocy i biegi przełajowe.

Początek imprez w sobotę od godziny 12:00 i niedzielę od godziny 9:00. Wszystkie atrakcje będą na terenach parku. Od ulicy Gdańskiej do stawów myślęcińskich. Wstęp jest bezpłatny.

Zobacz też:

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jak miło. idę zapisać w kalendarzu i w przyszły weekend kierunek: myślęcinek :) oby nie padało...

:). Jest gdzieś dostępny dokładny rozkład imprezy? Tj którego dnia i o której godzinie będzie dana atrakcja.