Wpadli z "sąsiedzką wizytą". Efekt? Dwie osoby ranne

Wpadli z "sąsiedzką wizytą". Efekt? Dwie osoby ranne (© Archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nawet do 8 lat pozbawienia wolności może grozić kilku mężczyznom, którzy „wpadli z sąsiedzką wizytą”, a zakończyli ją niezłą jatką. Dwie osoby poszkodowane i cztery osoby zatrzymane w policyjnym areszcie to efekt tego spotkania. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i ustalają co tak naprawdę wydarzyło się w domu w jednej z miejscowości gminy Izbica Kujawska.

Wpadli z "sąsiedzką wizytą". Efekt? Dwie osoby ranneWczoraj (2.03.14), po południu policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu dwóch mężczyzn. Z ustaleń mundurowych wynikało, że do mieszkania 56-latka i jego 21-letniego syna przyszło czterech mężczyzn mieszkających po sąsiedzku. Nagle, z nieustalonych jeszcze przyczyn, zaatakowali lokatorów. Rozpoczęła się dosłownie krwawa jatka. Napastnicy poważnie zranili jednego z mężczyzn stłuczoną butelką. Pokrzywdzony trafił pod opiekę lekarzy.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali do sprawy czterech mężczyzn w wieku 23, 42, 50 i 62 lat. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Gdy dojdą do siebie złożą stosowne wyjaśnienia.

Nie jest wykluczone, że sprawcy usłyszą zarzut bójki i pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za przestępstwo to kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 8 lat.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!