Wyniki 22. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [25/26 kwietnia 2015]

Wyniki 22. kolejki rozgrywanej 25 i 26 kwietnia

Polonia Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 0:2 (0:2)
45 - 0:2
GOOOL 36 - Makowiecki 0:2
GOOL 6 - A. Makowiecki z karnego 0:1
Informuje Włodzimierz Figas.
[15.00]; w rundzie jesiennej: 1:4 Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7, sędziuje: Bartosz Roszyk (Toruń)

Zawisza II Bydgoszcz - Gopło Kruszwica 1:0 (0:0)
90 - koniec
GOOOL 52 - Kamiński 1:0
[16.00]; w rundzie jesiennej: 4:3 Boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon), sędziuje: Łukasz Bania (Toruń)

Sobota, 25 kwietnia 2015 r.
Kujawianka Izbica Kujawska - Elana Toruń 3:1 (3:1)
90 - przekonywujące, zasłużone, niespodziewane zwycięstwo niepokonanych wiosną gospodarzy
83 min, Maciej Lewandowski niecelnie lobuje bramkarza gości.
75 min, Maciej Lewandowski przed szansą zdobycia czwartego gola dla Kujawianki, ale dobrze interweniował Osiecki.
72 min, spadło tempo spotkania, gra toczy się głównie w środku boiska.
70 min, pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Biernacki zastąpił Behlke.
60 min, pierwsza zmiana w zespole gości. Bartłomieja Grube zastąpił Daniel Matuszak.
51 min, groźny strzał gości z 20 metrów, który mija bramkę gospodarzy.
45 - przerwa, 3:1
GOOOL 40 min. Piotr Gląba zdobywa trzecią bramkę dla gospodarzy.
37 min, Bartłomiej Grube ukarany żółtą kartką
GOOOL 30 min. 2:1, strata piłki w środkowej strefie boiska Behlki i goście po szybkiej akcji zdobywają kontaktową bramkę. Marcin Majchrzak.
24 min, strzał Kuropatwińskiego z 30 metrów trafia w poprzeczkę. Zauważył bramkarza, który wyszedł na 6 metr i próbował go lobować.
20 min, pierwszy celny strzał gości, ale na posterunku był Mielczarek.
18 min, Kamil Kuropatwiński marnuje doskonałą sytuację do zdobycia bramki.
16 min, groźna akcja gospodarzy z prawej strony boiska, ale we wszystko wmieszał się Osiecki
GOOOL 13 min. - Maciej Lewandowski atomowym strzałem z 16 metrów podwyższa na 2:0.
GOOOL 3 min. - 1:0, Maciej Lewandowski zdobywa bramkę z rzutu karnego.
Głośny doping 150 kibiców Elany Toruń
Ponad 50 policjantów i straż pożarna wokół stadionu w Izbicy Kujawskiej. Wynajęta firma ochroniarska z Konina
15.23 - Znamy już składy:
Kujawianka: M. Mielczarek – Rybiński, Nawrocki, Mazurkiewicz, B. Mielczarek – Kuropatwiński, Galanciak, Behlke, Komorowski – Lewandowski, Gląba.
Elana: Osiecki – Mielnik, Domeracki, Parzyszek, Poczwardowski – Grube, Młodzieniak, Zamiatowski, Piskorski – Maćkiewicz, Majchrzak
15.20 - Jak na razie do Izbicy dotarło 40 kibiców Elany.
15.10 - Ładna słoneczna pogoda w Izbicy Kujawskiej.
Relacjonuje: Michał Arciszewski.
[16.00]; w rundzie jesiennej: 0:5 sędziuje: Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)

Informuje Janusz Michalski.
[16.00]; w rundzie jesiennej: 2:0 sędziuje: Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)

Lech Rypin - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:0 (0:0)
Informuje Cezary Smieszny.
[16.00]; w rundzie jesiennej: 0:3 sędziuje: Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)

Promień Kowalewo Pomorskie - Grom Osie 1:1 (0:0)
90+4 - koniec, 1:1
GOOOL 90+2 - Remigiusz Spychalski 1;1
80 - 0:1
GOOOL 60 - Piotr Siekirka 0:1. Trzech zawodników gości ma ewidentnym spalonym!
55 - 0:0
30 - 0:0
15 - 0:0
10 - 0:0
Informuje Joachim Tarkowski.
[17.00]; w rundzie jesiennej: 0:5 sędziuje: Rafał Liana (Żnin)

Notecianka Pakość - ROL.KO Konojady 0:2 (0:1)
Informuje Zygmunt Groń.
[17.00]; w rundzie jesiennej: 2:2 sędziuje: Jacek Rogowski (Toruń)

LTP Lubanie - Olimpia II Grudziądz
Goście chcieli przełożyć mecz na godzinę 12, ale LTP nie wyraziło zgody. W tej sytuacji rezerwy zgłosiły choroby zawodników. KP ZPN nie wyraził zgody na przełożenie spotkania. W tej sytuacji Olimpia II poinformowała, że nie przyjedzie do Lubania - przekazał kierownik LTP.
[17.00]; w rundzie jesiennej: 1:3 sędziuje: Ariel Gacka (Bydgoszcz)