5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 28. kolejka
Sobota
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Goplania Inowrocław 1:4 (0:1)
Informuje: Andrzej Prabucki
Koniec meczu
GOOOL 90 min - Hałas 1:4
GOOOL 79 min - Jacek Wichliński 1:3
GOOOL 68 min - Michał Hałas 0:3
GOOOL 57 min - Adam Rychłowski 0:2
55 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 32 min - Szymon Sobczak, karny 0:1
20 min - 0:0
16 - Łukasz Zasada
Łokietek Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica 4:1 (2:1)
Informują: Arkadiusz Grzelak oraz Jan Kozłowski
Koniec meczu
GOOOL 85 min - Marciniak 4:1
GOOOL 80 min - Dawid Marciniak 3:1
60 min - 2:1
Przerwa - 2:1
GOOOOL 21 min - Marcin Dorsz 2:1
GOOOL 14 min - Jakub Kosztowny 1:1
GOOOL 2 min - Michał Kruszczyński, wolny 0:1
16 - Marcin Szkodziński
KS Brzoza - GKS Baruchowo 1:2 (0:1)
Informują: Tadeusz Sułkowski oraz Dariusz Janik
Koniec meczu
GOOOL 79 min - Piotr Ziółkowski 1:2
GOOOL 49 min - Piotr Kierus 0:2
Przerwa - 0:1
40 min - 0:1
18 min - 0:1
GOOOL 4 min - Daniel Dorsz, karny 0:1
16 - Piotr Siewierski
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Lider Włocławek 1:5 (1:3)
Informują: Andrzej Grudziński oraz Piotr Kwiatkowski
Koniec meczu. Po tej wygranej włocławianie pewni mistrzostwa grupy
GOOOL 89 min - Dariusz Witkowski 1:5
GOOOL 51 min - Damian Narożniak 1:4
Przerwa 1:3
GOOOL 30 min - Patryk Zieliński, karny 1:3
GOOOL 20 min - Jaworski 0:3
17 min - 0:2
GOOOL 7 min - Patryk Jaworski 0:2
GOOOL 3 min - Rafał Burzyński 0:1
16 - Piotr Wysocki
Start Radziejów - Szubinianka 1:1 (1:1)
Informuje: Daniel Orylski
Koniec meczu
60 min - 1:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 33 min - Paweł Łukomski 1:1
GOOOL 14 min - Tomasz Fijałkowski głową 1:0
17 - Artur Żeliszczak
LTP Lubanie - Piast Złotniki Kujawskie 3:1 (2:0)
Informuje: Martyna Drzewiecka oraz Janusz Michalski
Koniec meczu
GOOOL 78 min - Damian Kempski 3:1
GOOOL 46 min - Kamil Stefaniak 3:0
Przerwa - 0:2
GOOOL 25 min - Damian Piernikowski, głową 0:2
GOOOL 15 min - Paweł Zaranek, wolny 1:0
17 - Dawid Błażejczyk
Noteć Łabiszyn - Orzeł Agropol Służewo 2:0 (1:0)
Informuje: Marcin Putz
Koniec meczu
GOOOL 84 - Joachim Nowacki 2:0
70 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 23 min -Wiktor Dąbrowski 1:0
17 - Bartosz Kowalczyk
Zdrój Ciechocinek - Kujawianka Strzelno 1:1 (1:1)
Informują: Roman Śmieszny i Krzysztof Zakrzewski
Koniec meczu
80 min - 1:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 42 min - Kacper Żuchowski, karny 1:1
27 min - kontuzja bramkarz gości, między słupkami staje zawodnik z pola
GOOOOL 17 min- Krystian Piechocki 0:1
Goście przyjechali w dziesięciosobowym składzie
17 - Dariusz Drozd
1. Lider Włocławek 27 67 93-23
2. Piast Złotniki Kuj. 28 57 67-42
3. Noteć Łabiszyn 28 48 50-32
4. Goplania Inowrocław 27 44 54-40
5. LTP Lubanie 27 44 56-45
6. Wisła Dobrzyń 28 43 47-43
7. Łokietek Brześć Kuj. 28 42 61-59
8. Gopło Kruszwica 28 42 42-43
9. GKS Baruchowo 28 39 39-34
10. Szubinianka 28 38 50-59
11. Polcalc Lubienianka 28 37 50-52
12. KS Brzoza 28 35 49-48
13. Zdrój Ciechocinek 27 34 30-30
14. Kujawianka Strzelno 28 30 37-52
15. Orzeł Agropol Służewo 28 12 27-84
16. Start Radziejów 28 7 19-85
Baraż o awans do 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa II - mecz nr 1
Niedziela
Mień Lipno - Ziemowit Osięciny 2:1 (1:0)
Bramki: Bartczak (7), Jankowski (50) - Cybulski (70, karny)
W 20 min. rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Pyczka (Ziemowit). W 44 min. karnego nie wykorzystał Kamil Markowski (Mień).
WIĘCEJ O MECZU TUTAJ
Rewanż na tydzień w Osięcinach
16 - Wojciech Wyka
5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 28. kolejka
Sobota
Mustang Ostaszewo - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:0
16 - Maciej Gebler
KS Sportis Łochowo - Flisak Złotoria 5:2
Bramki: Dawid Tomczak (9. 79, 90+3), Łukasz Burkiewicz (28), Maciej Słupecki (58)
16 - Wojciech Nagaj
Zawisza Bydgoszcz - Start Eco-Pol Pruszcz 1:0
Bramka: Krzysztof Urtnowski (78)
17 - Karol Rolewicz
Cyklon Kończewice - Grom Więcbork 7:0
Bramki: Adrian Kowalski 2 (41, 69), Kacper Kamiński 2 (79, 85), Bartosz Łagodziński (84), Kamil Warduliński (90), Michał Rudewicz (90+3)
17 - Mariusz Orzechowski
Promień Kowalewo Pomorskie - Victoria Lisewo 5:1
Bramki: Bartosz Przypis (8), Maciej Łuszczyński 4 (23, 46, 84, 86) - Radosław Goral (43)
17 - Radosław Kaczorowski
Niedziela
Sokół Radomin - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 5:1 (3:0)
Bramki: Waldemar Jachowski (29), Paweł Jachowski 3 (33, 68, 85), Przemysław Jachowski (40) - Radosław Mik (90+2)
13 - Marcin Drogowski
Unia Wąbrzeźno - Gryf Sicienko 3:0 walkower
1. SP Zawisza Bydgoszcz 27 70 74-18
2. Sportis Łochowo 26 55 60-25
3. Mustang Ostaszewo 26 53 56-30
4. Start Pruszcz 26 50 65-24
5. Pomorzanin Serock 26 42 45-36
6. Promień Kowalewo Pomorskie 27 40 34-32
7. Cyklon Kończewice 26 38 47-36
8. Naprzód Jabłonowo Pomorskie 26 36 37-53
9. Flisak Złotoria 26 35 11 38-48
10. Radzynianka Radzyń Chełmiński 26 34 43-50
11. Sokół Radomin 26 30 46-52
12. Unia Wąbrzeźno 26 25 36-65
13. Victoria Lisewo 26 24 27-61
14. Grom Więcbork 26 20 34-68
15. Gryf Sicienko 26 12 21-65
Zobacz wideo: Feta piłkarzy i kibiców Zawiszy po awansie do czwartej ligi.
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?