Wyniki 5. kolejki meczów w A klasach KPZPN grupy Bydgoszcz, Toruń, Włocławek [15/16 września 2018]

Wyniki meczów w A klasach KPZPN grupy Bydgoszcz, Toruń, Włocławek - 15/16 września 2018.
 WA

A klasa grupa I Włocławek - 5. kolejka
Sobota
Piast Bądkowo - Tęcza Topólka 4:0 (0:0)
Bramki: Tomasz Ćwikliński (51, karny), Marcin Chlewicki (55), Jakub Milewski (65), Jakub Chojnacki (75)
Pogodziński (Piast) nie wykorzystał rzutu karnego. Broni Dawid Rumiński piłkarz z pola, który zastąpił w bramce ukaranego czerwona kartką Mateusza Pączkowskiego.
g. 15 - Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)

Wzgórze Raciążek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:1 (0:0)
Bramki: Stanisław Chojnacki (89) - Krzysztof Małachowski (90+1, karny)
g. 17 - Krzysztof Budzinski (Lipno)

Niedziela
Sadownik Waganiec - Kujawy Kozy 1:0 (1:0)
Bramka: Tomasz Krajewski (40, karny)
g. 15 - Mateusz Tybińkowski (Włocławek)

Start Stawki - MGKS Lubraniec 2:1 (0:1)
Bramki: Andrzej Rybczyński 2 (62, 88) - Mirosław Pilarski (37)
g. 15 - Krzysztof Winnicki (Waganiec)

Unia Choceń - Ziemowit Osięciny 0:4 (0:1)
90 - koniec
GOOOL 59 - Oskar Karpiński 0:4
GOOOL 57 - Oskar Karpiński 0:3
GOOOL 51 - Piotr Pakulski 0:2
GOOOL 16 - 0:1 Rafał Gawroński
g. 16 - Rafał Jankowski (Włocławek)

1. Unia Choceń 5 9 12-10
2. Kujawy Kozy 5 9 9-8
3. Tęcza Topólka 5 8 2 11-7
4. Ziemowit Osięciny 5 8 12-8
5. Wzgórze Raciążek 5 7 7-9
6. Sadownik Waganiec 4 7 7-7
7. Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5 6 10-7
8. MGKS Lubraniec 5 6 10-9
9. Piast Bądkowo 5 4 8-12
10. Start Stawki 4 3 5-14

A klasa grupa II Włocławek - 5. kolejka
Czwartek
Kujawiak Kruszyn - GKS Fabianki 5:2 (2:0)
Bramki: Karol Urbański 2 (2, 10), Błażej Kapeliński 2 (49, 70), Paweł Orzelski (85) - Kamil Kotarski (56), Dawid Słomski (86)
g. 17:30 - Mariusz Pyszorski (Lipno)

Sobota
Orion Popowo - Tłuchowia Tłuchowo 0:4 (0:2)
Bramki: Przemysław Czyżewski (32, karny), Mateusz Dzikowski (40), Arkadiusz Paszyński (55), Daniel Sieciński (90+3)
g. 14 - Kamil Płocki (Włocławek)

Mień Lipno - Grot Kowalki 3:2 (2:2)
Bramki: Bartłomiej Kozicki (21), Patryk Krasucki (27), Bartosz Lewicki (67, karny) - Krystian Pawłowski 2 (39, 45)
g. 15 - Sebastian Szubski (Kowal)

Victoria Smólnik - Wiślanin Bobrowniki 2:2 (1:1)
Bramki: Mariusz Bartczak (4), Piotr Janowski (75) - Adrian Surmacki (15), Piotr Frej (65)
g. 16 - Cezary Ciesielski (Czołówek)

Niedziela
Skrwa Skrwilno - Wicher Wielgie 3:4 (1:3)
Bramki: Przemysław Budka 3 (22, 71, 90+2) - Sebastian Raniszewski 3 (7, 35, 89), Sebastian Paszyński (18)
W 53 min. Przemysław Szczupakowski (Wicher) obronił rzut karny wykonywany przez Budkę
g. 12 - Marcin Koziorowicz (Włocławek)

1. Mień Lipno 4 12 10-4
2. Wicher Wielgie 4 10 18-12
3. Tłuchovia Tłuchowo 5 10 13-8
4. Victoria Smólnik 5 8 17-12
5. Grot Kowalki 5 7 14-13
6. Kujawiak Kruszyn 5 7 16-12
7. Cukrownik Fabianki 3 6 9-7
8. Skrwa Skrwilno 5 2 9-14
9. Wiślanin Bobrowniki 4 2 5-13
10. Orion Popowo 4 1 7-13
11. Skompensis Skępe 4 1 7-17

A klasa grupa I Bydgoszcz - 5. kolejka
Sobota
Start Warlubie - GLKS Dobrcz-Wudzyn 2:4
g. 12 - Sławomir Radzik (Wojnowo)

Fala Świekatowo - Dąb Potulice 3:0 (1:0)
Bramki: Maciej Kwasigroch 2, Miłosz Brzeziński
g. 12 - Marek Semrau (Białe Błota)

Grom Osie - Tucholanka Hydrotor Tuchola 0:4
g. 16 - Robert Bujnicki (Bydgoszcz)

Rawys CEO Raciąż - Kamionka Kamień Krajeński 2:4
Bramki: - Tomasz Mrugalski 2, Bartosz Lepak, Mariusz Strumillo
g. 16 - Jakub Pujanek (Bydgoszcz)

Wda II/Tor Świecie - Victoria Koronowo 2:1
g. 16:45 - Kamil Pril (Cekcyn)

LKS Dąbrowa Chełmińska - GLKS Osielsko 2:1
g. 17 - Marcin Szkodziński (Grębocin)

Niedziela
Victoria Niemcz - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:2
g. 17 - Janusz Pajonkowski (Śliwice)

1. Krajna Sępólno Krajeńskie 5 13 16-4
2. Fala Świekatowo 5 13 12-3
3. Tucholanka Tuchola 5 12 14-5
4. Wda II/Tor Świecie 5 10 9-6
5. Victoria Niemcz 5 9 14-10
6. Victoria Koronowo 5 7 12-9
7. Rawys Raciąż 5 7 13-16
8. LKS Dąbrowa Chełmińska 5 6 7-9
9. Kamionka Kamień Krajeński 5 6 8-10
10. GLKS Osielsko Żołędowo 5 6 11-11
11. Dąb Potulice 5 6 11-12
12. GLKS Dobrcz 5 4 12-15
13. Grom Osie 5 3 7-21
14. Start Warlubie 5 0 3-18

A klasa grupa II Bydgoszcz - 5. kolejka
Sobota
Spójnia Białe Błota - Pałuczanka Żnin 2:1 (0:0)
Bramki: (53), (64) - Paweł Polaczek (54)
g. 12 - Piotr Mirż (Bydgoszcz)

Znicz Rojewo - Mikrus Gesal Szadłowice 3:3
g. 15 - Bartosz Kaczyński (Bydgoszcz)

Victoria Kołaczkowo - Piast Kołodziejewo 4:2
g. 15 - Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)

Zootechnik Kołuda Wielka - BOSiR-Dąb Barcin 3:3
g. 16: - Daniel Błaszczyk (Wszedzień)

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Zagłębie Piechcin 3:2
g. 16 - Mateusz Onysk (Bydgoszcz)

Niedziela
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:1
g. 16:30 - Szymon Osieczak (Włocławek)

Noteć Gębice - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 1:3
g. 16 - Patryk Wódkowski (Żnin)

1. Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 5 12 15-13
2. Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5 11 10-5
3. Mikrus Szadłowice 5 10 24-12
4. Noteć Gębice 5 9 15-9
5. Piast Kołodziejewo 5 9 13-10
6. BOSiR Barcin 4 7 14-8
7. Spójnia Białe Błota 5 7 11-14
8. Burza Nowa Wieś Wielka 5 6 8-10
9. Znicz Rojewo 5 5 9-12
10. Pałuczanka Żnin 5 5 5-10
11. Victoria Kołaczkowo 4 5 7-6
12. Zagłębie Piechcin 5 3 7-10
13. Sparta Janowiec Wielkopolski 5 3 9-14
14. Zootechnik Kołuda Wielka 5 2 10-24

A klasa grupa Toruń - 6. kolejka
Sobota
Węgrowianka Węgrowo - Zamek Bierzgłowski 1:2
g. 16 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)

Wojownik Wabcz - GKS Pogrom Zbójno 4:2
g. 16:30 - Adam Grabowski (Grudziądz)

Drwęca Golub-Dobrzyń - Gwiazda Starogród 2:3
g. 17 - Piotr Drogowski (Ciechocinek)

Niedziela
TKP Elana SA II Toruń - LZS Bobrowo 10:0
g. 14 - Paweł Matuszak (Białe Błota)

Stal Grudziądz - Pomowiec Kijewo Królewskie 5:0
g. 14 - Marcin Wołowski (Toruń)

Orzeł Głogowo - LZS Świedziebnia 2:2
g. 15 - Bartosz Różański (Zławieś Wielka)

Legia Osiek - Olimpia II Grudziądz SA 3:9
g. 15 - Mariusz Orzechowski (Dobre)

Unislavia Unisław - Victoria Czernikowo 1:0
g. 15 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)

1. Elana II Toruń 6 15 43-8
2. Stal Grudziądz 6 14 19-7
3. Olimpia II Grudziądz 6 11 30-7
4. Zamek Zamek Bierzgłowski 6 11 13-23
5. Unislavia Unisław 6 10 11-16
6. Victoria Czernikowo 6 10 13-9
7. LZS Świedziebnia 6 9 12-10
8. Pogrom Zbójno 6 9 13-13
9. Wojownik Wabcz 6 7 11-15
10. Drwęca Golub-Dobrzyń 6 7 11-14
11. Gwiazda Starogród 6 7 14-15
12. Legia Osiek 6 7 22-25
13. Węgrowianka Węgrowo 6 6 11-19
14. LZS Bobrowo 6 6 10-21
15. Orzeł Głogowo 6 5 8-22
16. Pomowiec Kijewo Królewskie 6 1 3-20

WYNIKI 4. KOLEJKI A KLASY KPZPN - TUTAJ
[/sc]

Oglądaj mecze Ekstraklasy [na żywo](http://chorzow.naszemiasto.pl/artykul/578018,legendy-polonii-i-ruchu-jacek-trzeciak-i-wojciech-grzyb,id,t.html) online w Player.pl >>>

Mecz A klasy Kujawiak Kruszyn - Wicher Wielgie

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3