Wyniki 9. kolejki meczów w A klasach KPZPN grupy Bydgoszcz, Toruń, Włocławek [13/14 października 2018]

Wyniki meczów w A klasach KPZPN grupy Bydgoszcz, Toruń, Włocławek - 13/14 października 2018
 WA

A klasa grupa I Włocławek - 9. kolejka

Sobota
Sadownik Waganiec - Wzgórze Raciążek 0:1 (0:0)
Bramka: Stanisław Chojnacki (65)
ZDJĘCIA Z MECZU SADOWNIK - WZGÓRZE
g. 15 - Sebastian Szubski (Kowal)

MGKS Lubraniec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:3 (0:2)
Bramki: Krzysztof Kosiński 3 (52, 56, 88) - Dawid Dadzibóg 2 (31, 35), Krzysztof Małachowski (75)
g. 16 - Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)

Niedziela
Kujawy Kozy - Ziemowit Osięciny 1:4 (1:0)
Informuje Daniel Orylski
90 - 1:4. Ziemowit mistrzem jesieni. Gratulujemy !
GOOOL 86 - Oskar Karpiński 1:4
GOOOL 76 - Kamil Pyczka 1:3
GOOOL 56 - Kamil Pyczka 1:2
GOOOL 48 - Bartosz Cybulski 1:1
45 - 1:0, przerwa, w tej chwili Kujawy mistrzami jesieni
GOOOL 42 - Dawid Grzelak 1:0
35 - 0:0
20 - 0:0, optyczna przewaga gości
Mecz o mistrzostwo jesieni. Kujawy muszą wygrać, a Ziemowitowi do pierwszej pozycji wystarczy remis
g. 11 - Piotr Ciesielski (Włocławek)

Start Stawki - Piast Bądkowo 2:4 (0:4)
Bramki: Patryk Giedankin (52) Tomasz Waszak (60, głową) - Tomasz Ćwikliński 2 (10, 40, karny), Jakub Kramarski (30), Jakub Chojnacki (35)
g. 15 - Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)

Unia Choceń - Tęcza Topólka 0:0
g. 16 - Marcin Skowroński (Plebanka)

1. Ziemowit Osięciny 9 20 24-11
2. Zjednoczeni Piotrków Kujawski 9 16 19-10
3. Tęcza Topólka 9 15 16-12
4. Kujawy Kozy 9 15 17-16
5. Piast Bądkowo 9 14 16-16
6. Unia Choceń 9 13 14-12
7. Wzgórze Raciążek 9 10 9-15
8. MGKS Lubraniec 9 10 19-17
9. Sadownik Waganiec 8 7 9-14
10. Start Stawki 8 3 7-27

A klasa grupa II Włocławek - 9. kolejka

Sobota
Grot Kowalki - Wicher Wielgie 1:4 (1:1)
Bramki: Bartłomiej Lewandowski (16) - Sebastian Paszyński 2 (16, 80), Eryk Avetisyan (83), Przemysław Kosowski (85, wolny)
g. 12:30 - Filip Krzywicki (Włocławek)

Mień Lipno - Skompensis Skępe 5:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Kępiński 2 (75, 87), Sławomir Szajgicki (10), Jakub Cywiński (65), Hubert Kotkiewicz (81) - Arkadiusz Gibert (52)
g. 14:15 - Mateusz Tybińkowski (Włocławek)

Niedziela
Tłuchovia Tłuchowo - Wiślanin Bobrowniki 3:0 (1:0)
Bramki: Przemysław Czyżewski 2 (24, 89), Arkadiusz Paszyński (57)
g. 11 - Damian Ruczewski (Włocławek)

Skrwa Skrwilno - Kujawiak Kruszyn 2:1 (1:0)
Bramki: Jakub Fałdowski (11), Artur Grzeszczak (62) - Konrad Błaszczyk (74)
g. 12 - Krzysztof Budziński (Lipno)

Orion Popowo - GKS Fabianki 1:2 (1:1)
Bramki: Damian Majewski (35) - Damian Uzarski (3), Mariusz Celmer (77)
g. 15 - Kamil Płocki (Włocławek)

1. Mień Lipno 8 21 26-6
2. Wicher Wielgie 8 17 28-20
3. Tłuchovia Tłuchowo 8 16 27-11
4. Victoria Smólnik 8 15 31-16
5. Kujawiak Kruszyn 8 11 28-17
6. Skrwa Skrwilno 9 10 20-23
7. GKS Fabianki 7 9 15-24
8. Grot Kowalki 8 7 17-33
9. Wiślanin Bobrowniki 7 6 10-20
10. Orion Popowo 7 5 16-21
11. Skompensis Skępe 8 2 10-37

A klasa grupa I Bydgoszcz - 9. kolejka

Sobota
Start Warlubie - Dąb Potulice 5:1
g. 12 - Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)

Fala Świekatowo - GLKS Osielsko 2:1
g. 15 - Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)

Rawys CEO Raciąż - Grom Osie 5:4 (4:2)
g. 15: - Bartosz Kaczyński (Bydgoszcz)

Wda II/Tor Świecie - Tucholanka Hydrotor Tuchola 5:2
g. 15 - Tomasz Linke (Tuchółka)

GLKS Dobrcz-Wudzyn - Kamionka Kamień Krajeński 2:1
g. 15 - ławomir Winiecki (Zamość

Victoria Koronowo - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:2
g. 15 - Dariusz Karolczak (Paterek)

Victoria Niemcz - LKS Dąbrowa Chełmińska 2:1
g. 17:30 - Kamil Pril (Cekcyn)

1. Wda II/Tor Świecie 9 24 25-9
2. Fala Świekatowo 9 23 22-7
3. Krajna Sępólno Krajeńskie 9 22 26-11
4. Rawys Raciąż 9 16 30-29
5. Tucholanka Tuchola 9 15 22-16
6. Victoria Niemcz 9 15 20-19
7. LKS Dąbrowa Chełmińska 9 13 19-15
8. GLKS Osielsko Żołędowo 9 12 19-20
9. Kamionka Kamień Krajeński 9 12 12-17
10. Start Warlubie 9 9 14-21
11. GLKS Dobrcz 9 9 3 16-23
12. Victoria Koronowo 9 7 16-19
13. Dąb Potulice 9 6 17-30
14. Grom Osie 9 3 15-37

A klasa grupa II Bydgoszcz - 9. kolejka

Sobota
Spójnia Białe Błota - Mikrus Gesal Szadłowice 2:3
g. 13 - Jarosław Klein (Bydgoszcz)

Victoria Kołaczkowo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1:3
g. 15:30 - Mateusz Mrówczyński (Żnin)

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Znicz Rojewo 4:1
g. 14 - Krzysztof Winnicki (Waganiec)

Zootechnik Kołuda Wielka - Pałuczanka Żnin 1:1
g. 15 - Jacek Siwa (Trzemeszno)

BOSiR-Dąb Barcin - Piast Kołodziejewo 1:2
g. 15 - Piotr Nowicki (Janikowo)

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Zagłębie Piechcin 3:0
g. 15 - Patryk Wódkowski (Żnin)

Niedziela
Noteć Gębice - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:1
g. 14 - Marcin Ćwikła (Gniewkowo)

1. Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 9 21 28-22
2. Noteć Gębice 9 17 24-15
3. Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 9 17 17-17
4. BOSiR Barcin 8 16 26-12
5. Mikrus Szadłowice 9 16 40-24
6. Piast Kołodziejewo 9 15 23-22
7. Spójnia Białe Błota 9 14 22-20
8. Pałuczanka Żnin 9 13 14-14
9. Burza Nowa Wieś Wielka 9 12 17-19
10. Victoria Kołaczkowo 8 9 12-14
11. Znicz Rojewo 9 7 15-22
12. Zagłębie Piechcin 9 7 10-18
13. Zootechnik Kołuda Wielka 9 6 18-33
14. Sparta Janowiec Wielkopolski 9 3 13-27

A klasa grupa Toruń - 11. kolejka

Sobota
LZS Bobrowo - Orzeł Głogowo 2:3
g. 11 - Łukasz Kozłowski (Grudziądz)

Stal Grudziądz - Wojownik Wabcz
g. 14 - Marcin Szkodziński (Grębocin)

LZS Świedziebnia - TKP Elana SA II Toruń 1:6
g. 15 - Rafał Jankowski (Włocławek)

GKS Pogrom Zbójno - Victoria Czernikowo 0:4
g. 5 - Marcin Wołowski (Mała Nieszawka)

Pomowiec Kijewo Królewskie - Unislavia Unisław 2:1
g. 15 - Adam Grabowski (Grudziądz)

Zamek Bierzgłowski - Legia Osiek 6:3
g. 15 - Andrzej Keński (Chełmża)

Gwiazda Starogród - Olimpia II Grudziądz SA 1:2
g. 16 - Marek Semrau (Białe Błota)

Węgrowianka Węgrowo - Drwęca Golub-Dobrzyń 5:3
Bramki: - Artur Pagie, Karol Żuchowski, Krzysztof Guzowski.
g. 16 - Dariusz Orzechowski (Brodnica)

1. Olimpia II Grudziądz 11 26 50-8
2. Stal Grudziądz 10 24 36-8
3. Victoria Czernikowo 11 22 29-16
4. Elana II Toruń 11 22 7 61-1
5. Zamek Zamek Bierzgłowski 11 20 27-37
6. Legia Osiek 11 17 39-34
7. Drwęca Golub-Dobrzyń 11 16 28-24
8. Pogrom Zbójno 10 15 20-21
9. LZS Świedziebnia 11 13 19-32
10. LZS Bobrowo 11 12 18-36
11. Węgrowianka Węgrowo 11 12 19-41
12. Gwiazda Starogród 11 11 24-31
13. Unislavia Unisław 10 11 15-30
14. Orzeł Głogowo 11 11 18-36
15. Wojownik Wabcz 10 10 18-23
16. Pomowiec Kijewo Królewskie 11 4 7-37

WYNIKI 8. KOLEJKI A KLASY

Mecz Sadownik Waganiec - Wzgórze Raciążek

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3