PILNE: Wypadek na drodze Polski Konopat - Kozłowo. Dzisiaj (5.02.2013) około godz.7. na drodze wojewódzkiej nr 243 pomiedzy miejscowościami Polski Konopat i Kozłowo doszło do wypadku drogowego, w którym trzech braci poniosło śmierć, a jeden został rany.

Do wypadku pomiedzy Polskim Konopatem a Kozłowem pow. świecki doszło dzisiaj ok. godz. 7. na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 240.


Wypadek na drodze Polski Konopat - Kozłowo. Trzy ofiary śmiertelneNa skutek zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym trzy osoby poniosły śmierć na miejscu, a jedna w stanie ciężkim została odwieziona do szpitala.

Samochodem podróżowało czterech braci w wieku 13, 17,18,19 lat. Hospitalizowany został 17 – latek.


Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca jadącego od strony Tucholi daewoo tico stracił kontrolę nad pojazdem, wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym z przeciwnej strony samochodem ciężarowym, piaskarką.

W wyniku zderzenia zginęły na miejscu dwie osoby jadące autem osobowym, trzecia zmarła krótko potem, a czwarta trafiła do szpitala.

Wypadek Polski Konopat - Kozłowo - DW 240 już odblokowanaDroga wojewódzka nr 240 była nieprzejezdna do godz. 9.20.

Policjanci wyznaczyli objazd dla samochodów osobowych przez Terespol Pomorski, wyznaczany jest też objazd dla ciężarówek.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, funkcjonariusze zabezpieczają ślady, zbierają relacje świadków.

Zobacz też: Wypadek BMW w Jabłonowie Pomorskim. Powrót z dyskoteki z promilami [ZDJĘCIA]

za: KW PSP Toruń, KWP Bydgoszcz

Komentarze (45)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

szkoda tych młodych ludzi najszczersze współczucia dla rodziny . Moim zdaniem za śmierć tych chłopaków jest nikt inny odpowiedzialny jak tylko służby drogowe i nasze chore państwo wyjeżdzają na drogi jak już się coś stanie albo jak już jest tragiczny stan dróg nigdy wczesniej !!! tak jak robi się to na zachodzie ,trzeba zapobiegać żeby drogi były bezpieczne a nie topić lud jak już sie na nich pojawi ,jeszcze do tego piaskiem . Kary godne !!!!

gosć (gość)

i niech mi ktoś powie że piekło nie jest na ziemi co gorszego może jeszcze spotkać tych ludzi . . .

Mała (gość)

Czemu zawsze każdy obwinia zmarłego,że za szybko jechał czy cokolwiek?!Ludzie zwrucie uwagie jak te pługopiaskarki szybko jeżdżą nie patrzą na nic tylko żeby szybko skaczyc pracę!!!moim zdaniem pługopiaskarka jest winna i niech ten kierowca siebie obwinia!

Red.

http://torun.naszemiasto.pl/artykul/1731929,daniel-burczynski-nie-zyje-odszedl-do-braci-ktorzy-zgineli,id,t.html#7e1256f17c23f39b,1,3,4

gość (gość)

"Życie ,choć piękne tak kruche jest wystarczy jedna chwila by zgasić je ...życie choć piękne tak kruche jest,zrozumiał ten kto otarł się o śmierć .." Nie znam rodziny ale wyrazy głębokiego współczucia ,to prawdziwa tragedia !! Niech Bóg ma braci w swojej opiece ,mniejmy nadzieję że tam wysoko w niebie dokończą to co chcieli robić tu na ziemi ..A Bozia niech da wiele siły rodzicom i temu chłopcu ,który przeżył .Wielki ból i cierpienie ,

monika (gość)

współczuję rodzicom to jest niewyobrażalna tragedia totalny szok naprawdę dla mnie życie jest tak kruche myślę że żadne słowa pocieszenia nie ukoją bólu w jakim są rodzice niech Bozia doda im sił