Wypadek w Bydgoszczy na Rondzie Skrzetuskim [ZDJĘCIA]. Sześc osób zostało rannych po zderzeniu autobusu komunikacji miejskiej z samochodem ciężarowym, do którego doszło dzisiaj ( 6 lutego) około godz. 9:30. Ruch na rondzie jest całkowicie zablokowany. [aktl.]

Wypadek w Bydgoszczy na Rondzie SkrzetuskimZe wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscy wynika, że doszło do zderzenia autobus komunikacji miejskiej linii nr 64 z samochodem ciężarowym. Wstępne ustalenia wskazują, że autobus jechał w kierunku Osiedla Bartodzieje, natomiast TIR wjechał na rondo i skręcając w lewo kierował się w kierunku Ronda Fordońskiego. Wówczas doszło do zderzenia.Do szpitala z obrażeniami przewieziono 7 osób ( w tym kierowcę autobusu). Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności tego wypadku, przesłuchują świadków, zabezpieczają ślady i dokonują oględzin.

Są utrudnienia w ruchu w tym miejscu.

Kierowca TIR-a trzeźwy. Kierowca autobusu z obrażeniami trafił do szpitala.
Wypadek w Bydgoszczy na Rondzie Skrzetuskim - za: KW PSP w Toruniu, KWP Bydgoszcz

[aktl.]

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

michalsternalski.blogspot.com (gość)

Więcej uwagi, mniej nienawiści, każdemu jest dane zbłądzić.

ona (gość)

Tak pewnie hiena tyle że ludzie mogą zostać z niczym albo coś zyskać.Tyle w temacie.

pomoc (gość)

Osoby poszkodowane w tym wypadku proszę o kontakt pod ten numer
506-172-923,
uzyskacie Państwo pomoc w związku z tym nieszczęśliwym zdarzeniem.