Wypadek w miejscowości Bągart pow.chełmiński

Wypadek w miejscowości Bągart pow.chełmiński. Jedna osoba nie żyje (© zdj. ilustracyjne/arch.Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wypadek w miejscowości Bągart pow.chełmiński. Jedna osoba poniosła śmierć w wyniku wypadku, do którego doszło dzisiaj (30 marca) około godz. 7:30 w Bągarcie gm. Kijewo Królewskie.

Wypadek w miejscowości Bągart pow.chełmińskiW niedzielę (30.03.2014) około godz. 7:30 jadący drogą powiatową 1627 samochód osobowy (seat toledo), z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Kierujący seatem, 24-letni mieszkaniec Wabcza, poniósł śmierć na miejscu.

W akcji ratunkowej brało udział pięć zastępów straży pożarnej.

Droga powiatowa 1627 na czas akcji ratunkowej była całkowicie zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku.Wypadek w miejscowości Bągart. Jedna osoba nie żyje : za - KW PSP Toruń

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Alicja (gość)

to narzeczony mojej koleżanki, straszna tragedia... :((( każdego dnia drżę o życie swojego narzeczonego za każdym razem, gdy siada za kierownicą.... Samemu prowadząc też boję się, ale największy strach jest o ukochanego człowieka... to są sekundy, chwila zamyślenia :(((( i życie na zawsze się wali :(((

Mieszkanka Stablewic (gość)

Szkoda chłopaka całe życie było przed nim wyrazy współczucia dla rodziny [*]