zdj

zdj. ilustracyjne (© archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wypadek w Wielkiej Łące na drodze Toruń - Olsztyn. Policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Do wypadku doszło dzisiaj (15.02) kilkanaście minut przed godz. 18. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy.

Na DK 15 wprowadzono ruch wahadłowy.

Więcej informacji podamy wkrótce.


Zobacz też: Wypadek w Markowicach. TIR wjechał w budynek [ZDJĘCIA]
KRONIKA POLICYJNACodziennie rano najświeższe informacje z regionu prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera! Dodaj swój artykuł. Dodaj swoje zdjęcia

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

oburzona (gość)

po pierwsze to korek był już od 16! A po drugie to niby gdzie policja wprowadziła ruch wahadłowy? Jechały tylko te auta, które miały dość braku organizacji policji i zawracały!

menia (gość)

To prawda ja jechałam do pracy na godz19tą.Od godz.18tej stałam w korku do20.20, nikt nie raczyl nas poinformować ,że droga jest całowicie zamknięta,po powrocie do kowalewa,pan polcjant kazal mi jechać przez Wabrzeźno lub Golub do Torunia!!! W pracy byłam na 22gą,!!!!Nic tylko pogratulować organizacji na drodze!!

anJa (gość)

Niestety mało to rzeczywiste.. od 16.30 stałam w korku zaczynającym się od zjazdu z wiaduktu nad A1 i do godz. 17.30 dopełzłam aż do skrzyżowania w Gronowie.. Ruch całkowicie zablokowany i kazano zawracać.. Trasę Toruń - Wąbrzeźno pokonałam w tylko 3 i pół godziny ;D
I cóż w tym dziwnego, że drogowcy zaspali w połowie lutego? No cóż.. przecież zima? w lutym?
A tym, co nie przewidują górek na drodze i podjazdów.. pogratulować inteligencji i długiego wieczoru..