Studenci studiów podyplomowych WSB Studenci studiów podyplomowych WSB

(© WSB)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pachnąca letnia łąka, plany rozwoju zawodowego i oszczędności w portfelu wcale się nie wykluczają. Startuje Forum Praktyki Gospodarczej – konkurs dla wszystkich, którzy posiadają już dyplom ukończenia studiów.

Czytaj też:
» Cashflow Day w Wyższej Szkole Bankowej [zdjęcia]

Całość rozgrywa się  w Internecie, a swoją wiedzą i kreatywnością można w nim wygrać studia podyplomowe w Wyższych Szkołach Bankowych, które organizują konkurs. Rejestracja trwa do 17 czerwca w serwisie www.forumpraktyki.pl.

Zmagania dla osób z dyplomem magistra, inżyniera bądź licencjata składają się z dwóch części. I etap to test, który można rozwiązać do 17 czerwca. Najlepsi przejdą do II etapu.

Tam od 18 do 24 czerwca będzie czekało zadanie otwarte (do wyboru jedno z trzech). Zwycięzca otrzyma bezpłatne studia podyplomowe, zaś laureaci kolejnych miejsc – bony edukacyjne ze zniżkami 80, 70, 60 i 50% na studia podyplomowe w Wyższych Szkołach Bankowych.

Do rozwiązywania zadań mogą podejść absolwenci w całej Polsce, bowiem konkurs realizowany jest w przestrzeni internetowej. Nagrody, czyli studia podyplomowe będzie można zrealizować aż w 14 miastach w Polsce: Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Olsztynie, Toruniu, Bydgoszczy, Włocławku, Grudziądzu, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Chorzowie, Wrocławiu i Opolu.

Tematem tegorocznej edycji konkursu dla absolwentów wyższych uczelni są wyzwania związane z kreowaniem marki. Żeby je rozpracować, należy zarejestrować się w serwisie www.forumpraktyki.pl i przystąpić do rozwiązania testu, liczącego 15 pytań.

Nie zabraknie okazji do wykazania się nie tylko marketingowymi teoriami, ale przede wszystkim praktycznym wykorzystaniem wiedzy biznesowej. Głównym celem Forum Praktyki Gospodarczej jest podnoszenie kompetencji osób zainteresowanych naukami ekonomicznymi.

O wyborze zwycięzców, rozwiązujących case study w II etapie, zadecydują eksperci – wykładowcy, praktycy biznesu oraz trenerzy związani z Wyższymi Szkołami Bankowymi. Najlepsi 2 lipca wygrają naukę na studiach podyplomowych.

W tym roku konkurs, którego głównym partnerem jest lider na rynku portali rekrutacyjnych Pracuj.pl, obchodzi 20 urodziny. Z tej okazji grupa WSB umożliwia wykorzystanie nagród w swoich uczelniach aż w 14 miastach – Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Słupsku, Olsztynie, Włocławku, Grudziądzu i Łodzi.

Organizatorem zmagań są Wyższe Szkoły Bankowe oraz portal Pracuj.pl.

Szczegółowe informacje, a także regulamin Forum Praktyki Gospodarczej, znajdują się w serwisie www.forumpraktyki.pl.

Zobacz też:

Wspólne zdjęcie bydgoszczan

Zakończenie Juwenaliów 2012

Noc Muzeów 2012 w Bydgoszczy

RegioMoto - portal o motoryzacji
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!