Wakacje już za nami i wielkimi krokami zbliża się jesień - czas weekendowych wyjazdów z rodziną i przyjaciółmi. Jak zaplanować wycieczkę, aby wydać niewiele? Doskonałym pomysłem na tanią, wygodną i szybką podróż jest skorzystanie z usług PolskiBus.com. Ceny biletów zaczynają się tu od 1 zł., a zakup biletu zajmuje jedynie 2 minuty! Z Bydgoszczy szybko i komfortowo możemy wybrać się do Warszawy.

Polska złota jesień to doskonały pretekst, by aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Pomysłem na wypoczynek może być poznawanie uroków takich miast jak np. Warszawa, do której ekspresowo i co ważne tanio, dojedziemy z PolskiBus.com. Zaoszczędzone na biletach pieniądze będziemy mogli wydać na rodzinny obiad, bilet do teatru, czy nocleg na miejscu. Możemy wybrać wyjazd na cały weekend, wyjeżdżając w piątek i wracając w niedzielę. Istnieje również opcja ekonomiczna, w której możemy wyjechać na jeden dzień rezerwując wyjazd z rana, a powrót późnym wieczorem.W Warszawie turystów zachwyci z pewnością piękne i zabytkowe Stare Miasto. Tam będziemy mogli podziwiać wspaniały, barokowo - klasycystyczny Zamek Królewski, Kościół Jezuitów czy doskonale zrekonstruowane kamienice m.in. Bartoszków, Schmitta czy Aptekarzowską. Do wizyty w Warszawie, zachęca także bogata oferta muzeów m.in.: Muzeum Narodowego, Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Muzeum Wojska Polskiego. Wieczorem warto zobaczyć koncert w Multimedialnym Parku Fontann czy przejść się do nastrojowych miejsc, w których często bywał sam Fryderyk Chopin. Pod koniec naszej wyprawy, możemy jeszcze zajrzeć do najsłynniejszego polskiego astronoma, Mikołaja Kopernika, którego pomnik znajdziemy na najsłynniejszej warszawskiej ulicy - Krakowskim Przedmieściu.

Warszawa oferuje wiele atrakcyjnych miejsc do przyjemnego spędzenia czasu, lecz niezwykle istotnym aspektem każdej podróży jest odpowiedź na pytanie, w jaki sposób można się tam dostać? Wygodnym i przystępnym rozwiązaniem na szybką i tanią podróż jest skorzystanie z usług firmy PoskiBus.com, której autokary posiadają wiele udogodnień, m.in.: darmowe wi-fi, wygodne, regulowane skórzane fotele, klimatyzację, toaletę czy gniazdka elektryczne. Osoby podróżujące z bagażem bez dodatkowych opłat mogą zabrać ze sobą jedną dużą walizkę o standardowych wymiarach i wadze do 20 kg oraz bagaż podręczny.
Z odpowiednim wyprzedzeniem bilet w PolskiBus.com możemy kupić już od 1 zł. W tym wypadku mieszkańcom Bydgoszczy nie pozostaje nic innego, niż organizacja rodzinnego wyjazdu lub wycieczki w gronie przyjaciół do wybranego przez siebie miejsca.

strona: 1 z 3 następna strona »

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!