Zawisza Bydgoszcz pokonał Olimpię Grudziądz 1:0

(gaz)
archiwum
Grudziądzanie strzelili bydgoszczanom cztery bramki,ale przegrali 1:0. Jak to możliwe? Sędzia nie uznał tych bramek...

Na trzy minuty przed końcem wprowadzony po przerwie Jakub Wójcicki został sfaulowany w polu karnym przez jednego z obrońców gospodarzy. Adrian Błąd pokonał po dobitce Michała Wróbla i to zawiszanie opuszczali boisko z tarczą.

Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0)
0:1 - Błąd (k.) 87'

Składy:

Olimpia: Wróbel - Kokoszka, Dąbkowski, Kościukiewicz, Ratajczak, Frańczak, Białek (84' Tumicz), Kryszak, Cieciura (55' Domżalski), Ruszkul (77' Sulej), Dziedzic.

Zawisza: Witan - Ilków-Gołąb, Hrymowicz, Skrzyński, Oleksy, Maziarz, Majkowski (52' Jankowski), Błąd, Zawistowski, Geworgian (86' Jackiewicz), Leśniewski (72' Wójcicki).

Żółte kartki: Dziedzic, Ratajczak, Ruszkul (Olimpia) oraz Ilków-Gołąb, Geworgian, Oleksy, Zawistowski, Hrymowicz (Zawisza).

Czerwone kartki: Zawistowski (Olimpia) /50' - za drugą żółtą/ oraz Dziedzic (Olimpia) /72' - za drugą żółtą/.