Zawisza Bydgoszcz - Zorza Ślesin 7:1 w meczu B klasy [zdjęcia, wideo]

Aleksander Ryska/Styk
W spotkaniu B klasy Zawisza Bydgoszcz pewnie pokonał Zorzę Ślesin 7:1.

Bydgoszczanie zaczęli nieco niemrawo. Rzadko dochodzili do dogodnych sytuacji, a gdy już im się to udawało, byli nieskuteczni. Niebiesko-czarni grali jednak konsekwentnie i 30. minucie wysforowali się na prowadzenie.
Później już Zawisza dominował na boisku powiększając swoją przewagę. Już do przerwy było 3:0. Po zmianie stron goście zdołali strzelić gola z rzutu karnego, ale stać ich było tylko na tyle.

Zawisza Bydgoszcz - Zorza Ślesin 7:1 (3:0)
Bramki: Brzeziński (30), Kanik (36,65), Kasperczak (40), Ruczyński (63), Bąk (79, 89) oraz Barański (53).
Stypczyński - Setlak, Kiełpiński, Błażejewicz, Bąk - Brzeziński (75. Szymański), Kot, Wiśniewski (45. Nowacki), Kanik (68. Nowak) - Kasperczak - Bereza (55. Ruczyński).