Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
1276 zawodników stanęło na starcie tegorocznego Bydgoskiego...

Bydgoski Bieg Niepodległości 2018 za nami [zdjęcia, wyniki]

Bydgoski Bieg Niepodległości 2018 za nami

1276 zawodników stanęło na starcie tegorocznego Bydgoskiego Biegu Niepodległości 2018, którego organizatorem jest Aktywna Bydgoszcz. Biegacze rywalizowali na dystansie 5 km, a trasa wiodła ulicami północnej części Śródmieścia. W kategorii OPEN zwyciężył Kamil Nartowski z Torunia (czas 00:15:31.60), drugie i trzecie miejsce zajęli bydgoszczanie: Łukasz Skiba oraz Michał Gościniak (czasy odpowiednio 00:16:39.10 oraz 00:16:43.80). Dla wielu uczestników biegu nie liczył się jednak wynik, ale możliwość pokonania własnych barier i wspólne świętowanie Dnia Niepodległości. Wyniki biegu znajdziecie TUTAJ