Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Na torze w Bydgoszczy rozegrano zaległą, piątą rundę...

Historyczny wyczyn juniora Zooleszcz Polonii Bydgoszcz [zdjęcia]

Na torze w Bydgoszczy rozegrano zaległą, piątą rundę drużynowych mistrzostw Polski juniorów (grupa III). Ponownie moc pokazali grudziądzanie, którzy wygrali z dorobkiem 25 punktów (6 oczek w trzech startach zdobył Kacper Łobodziński, wychowanek BTŻ Bydgoszcz). Dalsze miejsca na podium zajęli młodzi żużlowcy Startu Gniezno (9 punktów w 4 startach Damiana Stalkowskiego, wychowanka Polonii) oraz Get Well Toruń. Bezkonkurencyjny na własnym torze był Tomasz Orwat z Zooleszcz Polonii (3, 3, 3, 3). To historyczny, bo pierwszy w karierze komplet punktów. Orwat wykręcił też najlepszy czas dnia. 4 oczka dorzucił Marcel Studziński (1, 1, 2, 0). Mateusz Jagła nie startował z powodu kontuzji. ZOBACZ ZDJĘCIA Z ZAWODÓW >>>

"Weselne Granie" 2024 w Ostrzycach - zespoły i kapele mogą się zgłaszać!