Pod znakiem designu i rzemiosła odbędzie się 9 czerwca trzecia odsłona bydgoskiej niedzieli handlowej, organizowanej z inicjatywy Macieja Bakalarczyka, menedżera Śródmieścia i Starego Miasta © „Wszystkie smaki życia” Natasza Piskorska
[1/5]

Śniadanie na trawie przy "Potopie" i wystawy artystyczne w bydgoską niedzielę handlową [9 czerwca]

Pod znakiem designu i rzemiosła odbędzie się 9 czerwca trzecia odsłona bydgoskiej niedzieli handlowej, organizowanej z inicjatywy Macieja Bakalarczyka, menedżera Śródmieścia i Starego Miasta. Przedstawiamy atrakcje, jakie będą czekać na mieszkańców.

Niedzielę warto rozpocząć od śniadania na trawie w pobliżu fontanny Potop w parku Kazimierza Wielkiego. I wcale nie trzeba kłopotać się z pakowaniem piknikowego koszyka - o przysmaki w ramach niedzielnej atrakcji zadba restauracja Weranda, w godz. 11-12 proponując m.in.: autorską sałatkę, wypiekany na miejscu chleb żytni na zakwasie, a na ochłodę... śniadaniowe lody o smaku twarożku ze szczypiorkiem i rzodkiewką. Śniadaniowe zestawy będą po 13 zł. Ponadto, przewidziano fitness na trawie i fotograficzną rekonstrukcję obrazu „Śniadanie na trawie”.

Pod znakiem designu i rzemiosła odbędzie się trzecia odsłona , organizowanej z inicjatywy Macieja Bakalarczyka, menedżera Śródmieścia i Starego Miasta. Przedstawiamy atrakcje, jakie będą czekać na mieszkańców.