Juwenalia 2012 w Bydgoszczy (przy hali Łuczniczka) - koncert zespołu Cała Góra Barwinków Juwenalia 2012 w Bydgoszczy (przy hali Łuczniczka) - koncert zespołu Cała Góra Barwinków

(© Marcin Zmysłowski (www.fotografia.zmyslowski.pl))

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W drugim dniu Juwenaliów 2012 w Bydgoszczy wystapił zespół Cała Góra Barwinków. Oto fotorelacja z koncertu, który odbył się przy hali Łuczniczka.

Czytaj też:
» Łąki Łan na juwenaliach w Bydgoszczy [wywiad]

Wczorajszy dzień przy HSW "Łuczniczka" był bardzo rockowy. Pierwszym zespołem, który wystąpił było Miasto z Bydgoszczy, w której udzielają się muzycy reggae'owego Dubska. Zaraz po nich wystąpiła Cała Góra Barwinków. Oto fotorelacja z ich świetnego koncertu.

W ostatni dzień bydgoskich juwenaliów zobaczymy jeszcze rapera GrubSona i rewelacyjny zespół The Baseballs, który zagra znane szlagiery w wersji... rockabilly.

Przejdź do galerii


Zobacz też:

Bydgoszcz Raiders - rekrutacja

Stylowa Bitwa po raz czwarty w APK

Dywany kwiatowe "Dla Leona"

"Kino bez Prądu" na Starym Rynku
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!