Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 73-letniego mężczyzny, mieszkańca bloku przy ulicy Skromnej Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 73-letniego mężczyzny, mieszkańca bloku przy ulicy Skromnej

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 73-letniego mężczyzny, mieszkańca bloku przy ulicy Skromnej (© Archiwum Gazety Pomorskiej)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W mieszkaniu, do którego po otwarciu drzwi przez strażaków weszli policjanci, znaleziono dwie osoby: nieprzytomną 80-letnią kobietę i martwego 73-letniego mężczyznę.

Interwencja miała miejsce przy ulicy Skromnej. Policjanci poprosili strażaków o pomoc policji w otwarciu mieszkania. Na miejsce przyjechali ratownicy z jednostki JRG nr 3 w Bydgoszczy.

- Podjęto czynności kwalifikowanej pierwszej pomocy w stosunku do dwóch nieprzytomnych osób - informuje Komenda Wojewódzka PSP.

"Po dojeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego kobietę w wieku lat 80 nieprzytomną, wydolną oddechowo zabrano do szpitala oraz stwierdzono zgon mężczyzny (lat 73) - prawdopodobnie zawał serca."

- Zostaliśmy zawiadomieni przez sąsiada, że nie może się skontaktować ze starszym małżeństwem - mówi podkom. Przemysław Słomski, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. - Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w związku ze zgonem mężczyzny.

Co nas czeka w pogodzie? (źródło: TVN Meteo/x-news)

Kryminalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!