Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Nero Falkowski Zakład Usług Pogrzebowych Bydgoszcz

  Nero Falkowski Zakład Usług Pogrzebowych Bydgoszcz

  adres:
  85-604 Bydgoszcz, ul. Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego Bydgoszcz 50
  tel:
  52/328-23-73
  kom:
  664-632-838
  e-mail:
  www:
  http://pogrzeby-bydgoszcz.pl
  Zobacz na mapie

  Nasze zakłady pogrzebowe organizują i obsługują pogrzeby wszystkich wyznań oraz pogrzeby świeckie. Cechują nas: wieloletnie doświadczenie, dbałość o jakość usług, profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta, jego oczekiwań i możliwości finansowych. Załatwiamy formalności związane z pogrzebem oraz uzyskaniem zasiłku pogrzebowego (ZUS, KRUS, wojsko, policja, więziennictwo). Na bazie zasiłku pogrzebowego kredytujemy bezpłatnie pogrzeby i kremacje. Całodobowy odbiór zmarłych do naszej chłodni - telefony dyżurne 24 h  Bydgoszcz – Al. Kard. Wyszyńskiego 50
  nowy adres: obok WORD-u

  Stary Fordon – Rynek 4

  Obsługujemy cmentarze w Bydgoszczy, Fordonie i okolicach oraz w całej Polsce, m.in. :


  Bydgoszcz Bielawki, Bydgoszcz Wyszyńskiego, Bydgoszcz Bielawy, Bydgoszcz Stary Fordon Piastowa, Bydgoszcz Stary Fordon Cechowa, Bydgoszcz Wiślana, Bydgoszcz Nowofarny, Bydgoszcz Artyleryjska, Bydgoszcz NSPJ Ludwikowo, Bydgoszcz Lotników, Bydgoszcz Jary, Bydgoszcz św. Trójcy, Bydgoszcz Kcyńska, Bydgoszcz Grunwaldzka, Bydgoszcz Starofarny, Bydgoszcz Kossaka, Bydgoszcz Chojnicka, Bydgoszcz Czyżkówko, Bydgoszcz Prądy, Bydgoszcz Tańskich, Bydgoszcz Toruńska, Bydgoszcz Zaświat, Bydgoszcz Siernieczek, Bydgoszcz Siernieczko, Bydgoszcz Kapliczna, Bydgoszcz Osowa Góra, Osielsko, Dobrcz, Kotomierz, Żołędowo, Brzoza, Ciele, Ostromecko, Białe Błota  Oferta - wstępne informacje
  Dom pogrzebowy NERO-FALKOWSKI organizuje i obsługuje w mieście Bydgoszcz, w Fordonie oraz na terenie całego kraju pogrzeby tradycyjne i kremacje zarówno wyznaniowe jak i świeckie na wszystkich cmentarzach komunalnych i parafialnych.

  Odbieramy zmarłych z mieszkań, wszystkich szpitali, hospicjów, domów seniora.

  Oferujemy pełen zakres usług takich jak:

  - pogrzeb,

  - kremacja,

  - ekshumacja.

  Oferujemy profesjonalną obsługę i nowoczesną chłodnię, oraz krajowy i międzynarodowy transport zwłok, do Polski, w szczególności obejmując województwo kujawsko-pomorskie.

  Usługi pogrzebowe, kremacje i ekshumacje świadczymy kompleksowo - od momentu zgłoszenia zgonu wyręczamy na życzenie klienta w załatwieniu formalności w szpitalach, urzędach (ZUS, KRUS i in.), kościołach i na cmentarzach oraz w przeprowadzeniu formalności mających na celu uzyskać zasiłek pogrzebowy.

  Jednocześnie wyręczamy z takich zajęć jak:

  - przygotowanie zmarłego do pogrzebu,

  - planowanie pogrzebu,

  - organizacja ceremonii pogrzebowej.

  Istnieje możliwość skorzystania z bezgotówkowego finansowania kosztów pogrzebu w ramach wyznaczonych przez zasiłek pogrzebowy ZUS, KRUS, policja, wojsko i inne. W takim wypadku my pokrywamy wydatki związane z pogrzebem, natomiast nie zużytą część zasiłku pogrzebowego wypłacamy Państwu w naszych biurach.

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane

  Zobacz koniecznie