Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie z Arkadym Pawłem Fiedlerem

  Biblioteka Główna WiMBP - Czytelnia
  Bydgoszcz, ul. Stary Rynek/24, +48 52 323 80 08

  18:00 Środa, 10 maja

  • Wstęp wolny

  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Arkadym Pawłem Fiedlerem – wnukiem Arkadego Fiedlera, pisarza i podróżnika, pasjonatem podróży samochodowych, producentem filmów podróżniczych, fotografem, pomysłodawcą i organizatorem projektu filmowo-podróżniczego „PoDrodze” obejmującego wyprawy: Maluchem wzdłuż granic polski (2009), Maluchem przez Afrykę (2014), Maluchem przez Azję (2016), organizatorem wypraw do Namibii, Botswany i Zambii. 11 lat spędził w Londynie, obecnie mieszka i pracuje w Puszczykowie.

  Bydgoskie spotkanie połączone będzie z promocją książki Maluchem przez Afrykę, która miała swoją premierę w maju 2016 roku.

  Wstęp za okazaniem wejściówek (do odbioru od 4.05.2017, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki). Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!