Bydgoszcz Archers pomaga w PACZCE

2012-12-05 12:56:27

We wtorek, 4 grudnia drużyna futbolu amerykańskiego Bydgoszcz Archers przygotowała specjalną paczkę dla wybranej przez siebie rodziny. Tym samym dołączyli do grona Bohaterów PACZKI, którzy bezinteresownie pomagają osobom ze swojej okolicy.

Bydgoszcz Archers zjawili się w Makro w strojach futbolistów, wywołując wśród klientów i obsługi sklepu wielkie zainteresowanie i dużo uśmiechów. „Pierwszy raz robię zakupy w kasku” – padł wesoły komentarz od jednego z zawodników. Całe zakupy przebiegły w bardzo miłej i pogodnej atmosferze. Wszystkie produkty wybierano drużynowo, przeglądając listę potrzeb wybranej rodziny, aby niczego nie zabrakło.

Paczkę drużyna przywiezie osobiście do magazynu Bydgoszcz-Bartodzieje 8 grudnia. Jest to pierwszy dzień finału SZLACHETNEJ PACZKI. Przez cały weekend Darczyńcy w całej Polsce będą dostarczać przygotowane prezenty dla rodzin, a wolontariusze następnie rozwiozą je do konkretnych rodzin. Cały czas w bazie rodzin na www.szlachetnapaczka.pl są rodziny, które czekają na pomoc. W Bydgoszczy jeszcze ponad 60 rodzin czeka na swoich Bohaterów.

Pomagając rodzinie wybranej na www.szlachetnapaczka.pl możemy sprawić, że w kolejnym domu będą wesołe Święta Bożego Narodzenia.

Jesteś na profilu Natalia Kaźmierczak - stronie mieszkańca miasta Bydgoszcz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj