III TORUŃ RUEDA FESTIVAL

2014-06-02 17:49:46

Stowarzyszenie Akademickie "Ad Astra" ma zaszczyt zaprosić na III Toruń Rueda Festival, który odbędzie się w Toruniu w dniach 21-22 czerwca 2014 roku!

III Międzynarodowe Spotkanie Ruedowe to przede wszystkim okazja do wspólnego spotkania dla wszystkich miłośników Rueda de Casino. Program imprezy rozpisany jest na dwa dni.

W sobotę 21 czerwca rozpoczniemy warsztaty, które odbędą się w Hotelu Mercure w Toruniu. Instruktorzy skupią się na przygotowaniu uczestników do wspólnej zabawy podczas wieczornego koncertu na Rynku Nowomiejskim w Toruniu.
Tam zostanie ustawiona dla tańczących specjalna podłoga o powierzchni 200m2. Najpierw zaprezentują się grupy ruedowe z Polski i zza granicy, następnie we wspólnym tańcu uczestnicy warsztatów i wszyscy, którzy poczują się na siłach, aby zasilić krąg ruedowy. Wreszcie, wystąpi kubańsko-polski zespół salsowy Rei Ceballo & Calle Sol.

W niedzielę 22 czerwca, proponujemy drugą część warsztatów dla bardziej zaawansowanych. Warsztaty poprowadzą Osbanis Tajeda (Kuba) i Aneta Kepka (Polska), IsraelGutierrez (Kuba), Miguel Gascuena, Łukasz Pikuła oraz Kamil Zatyka (Toruń).

Program oraz cenę warsztatów znajdziecie Państwo na stronie: www.ruedatorun.pl

Dla zorganizowanych grup powyżej 4 osób ----> dwa dni warsztatów po okazyjnej cenie!

Zachęcamy także do zgłoszenia grupy tańczącej salsę bądź ruedę (+ plik z przykładowym występem) do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych w trakcie części koncertowej III Toruń Rueda Festival na Rynku Nowomiejskim w Toruniu. Występ grupy tanecznej jest oczywiście darmowy.

Zapraszamy bardzo serdecznie!
Stowarzyszenie Akademickie" Ad Astra"
www.dogwiazd.pl

Jesteś na profilu Ad Astra Stowarzyszenia Akademickie - stronie mieszkańca miasta Bydgoszcz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj