IV Edycja Victoria Cup. Zgłoś swoją drużynę!

2013-02-15 11:43:03

Tradycyjnie nowa runda zmagań piłkarskich na bydgoskich boiskach poprzedzona zostanie turniejem Victoria Cup. IV edycja rozegrana zostanie 2 marca 2013 roku.

Turniej odbędzie się w formule OPEN, czyli każdy może zgłosić swój zespół. Wystarczy zebrać 10 osób i zgłosić zespół do 18 lutego.

W ubiegłym roku najlepszym zespołem okazał się DAN TEAM z Ciechocinka, którego piłkarzem był najlepszy strzelec całego turnieju Radosław Wróblewski, znany między innymi z występów w Arce Gdynia i Legii Warszawa. Do kategorii OPEN zgłosiły się już zespoły znane z występów na dużych boiskach oraz z bydgoskich lig szóstek: Opławiec Bydgoszcz, Fuks Wielowicz, Promień Kowalewo Pomorskie, Ramiel Bydgoszcz, Camel Pizza, Fit-Max. Wystąpią także drużyny zbudowane specjalnie na turniej: Patryk Team, JogaBonito, Łęgnowo Team, Focus, Grzegorz Lato, The Blues.

Tegoroczną nowością będą dodatkowe turnieje dla drużyn młodzieżowych. Terminarz:
8 marca - U14 - dla chłopców
15 marca - U12 - dla chłopców lub składów mieszanych (chłopców i dziewcząt)
22 marca - U10 - dla chłopców lub składów mieszanych (chłopców i dziewcząt)

Zgłoszenia można wysyłać na: biuro.victoriabydgoszcz@gmail.com Pod tym adresem i na stronie turnieju można uzyskać także więcej informacji na temat zawodów. Koszt wpisowego to jedyne 100 zł od drużyny. Sponsorem nagród jest m.in siłownia Fit-Max, która funduje karnety na siłownię dla najlepszego bydgoskiego zespołu.

Jesteś na profilu Rafał Augustyniak - stronie mieszkańca miasta Bydgoszcz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj