SZYMON SZAR

avatarSZYMON SZAR

Bydgoszcz

Średni Hancock, Buczek, Hans i Woźniak

2013-07-03 00:44:42

We wtorkowych meczach 9. kolejki szwedzkiej Elitserien wystąpiło czterech zawodników bydgoskiej Polonii. Zarówno Greg, Hans, Szymon Woźniak i kapitan Gryfów Krzysztof Buczkowski zaliczyli średnie występy.


W hicie kolejki lepsza okazała się Piraterna Motala. Piraci pokonali Dackarnę Malilla 47:43. Osiem oczek dla gospodarzy wywalczył Greg Hancock- 8 (2,1*,3,2*,0)

W spotkaniu Vetlanda- Eskilstuna jechali Poloniści Krzysztof Buczkowski oraz Szymon Woźniak. "Buczek" jednak na pewno liczył na lepszy występ, gdyż zdobył raptem 6 punktów (0,3,1,2,0). Z kolei Woźniak zapisał na swoim koncie tylko cztery oczka- 4 (1,0,1*,2,0).

W barwach Vastervik w meczu z Vargarną jechał Hans Andersen. Duńczyk wywalczył 8+2 (0,2*,2,1,2,1*) co nie jest jakimś oszałamiającym wynikiem.

Jesteś na profilu SZYMON SZAR - stronie mieszkańca miasta Bydgoszcz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj