Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate

avatarBydgoska Szkoła Kyokushin Karate

Bydgoszcz
Prowadzimy zajęcia z zakresu sztuk walki dla wszystkich grup wiekowych: dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewniamy fachową opiekę instruktorów posiadających uprawnienia ministerialne do prowadzenia zajęć karate, samoobrony i kick-boxingu. Więcej informacji na naszej stronie: www.karate.ecom.com.pl oraz pod nr tel. 609 595 858.

Treningi Karate Kyokushin w Bydgoszczy - ZAPISY!

2014-09-16 03:20:47

ROZPOCZYNAMY NOWY SEZON 2014/15!

Treningi odbywają się w:
BYDGOSZCZY w Zespole Szkół nr 32, ul. Krucza 5, we wtorki i czwartki: godz. 17:30 grupa junior, godz. 18:30 młodzież i dorośli.
BIAŁYCH BŁOTACH w Szkoła Podstawowej, ul. Centralna 27a, w poniedziałki i środy: grupa początkująca godz. 18:00, grupa zaawansowana godz. 19:00.

ZAPISY WCIĄŻ TRWAJĄ!


Treningi Karate Kyokushin to świetny sposób na zagospodarowanie wolnego czasu. Osoby chcące zadbać o swoje zdrowie, nauczyć się walki sportowej oraz realnej samoobrony, dbające o rozwój psychofizyczny swój i swoich dzieci powinny skorzystać z okazji i spróbować swych sił na treningach Bydgoskiej Szkoły Kyokushin Karate.

Prowadzimy zajęcia z zakresu sztuk walki dla wszystkich grup wiekowych: dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży i dorosłych. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zapewniamy fachową opiekę instruktorów posiadających UPRAWNIENIA MINISTERIALNE do prowadzenia zajęć karate, samoobrony i kick-boxingu.

Treningi Karate uczą panować nad własnymi emocjami, dodają wiary we własne możliwości. Poprawiają pewność siebie w sytuacji realnego zagrożenia życia lub zdrowia. Dzięki treningowi nabiorą Państwo praktycznych umiejętności walki i samoobrony, które będzie można zastosować w sytuacji zagrożenia. Karate poprawia: kondycję, siłę, koordynację i ogólną wytrzymałość. Trening daje możliwość rozładowania negatywnego napięcia wynikającego ze stresu jaki przeżywamy w szkole, pracy i życiu osobistym. Karate można trenować rekreacyjnie, traktując zajęcia jako ciekawą formę aktywności ruchowej lub gimnastykę korekcyjną.Zajęcia Karate Kyokushin dla dzieci

Ponieważ często treningi karate rozpoczynają dzieci, w okresie nauczania początkowego a nawet przedszkolnego, w zajęciach szczególną uwagę zwraca się na WYCHOWANIE I NAUCZANIE WSZECHSTRONNEGO RUCHU, często również z zakresu innych dyscyplin sportu.

W treningu karate nie odrzuca się tych, którym doskonalenie siebie idzie wolniej lecz motywuje do dalszej pracy. Zachęca się ćwiczących do przenoszenia pewnych zasad do swojego życia codziennego np. SUMIENNOŚCI, DOKŁADNOŚCI, UPRZEJMOŚCI, WYTRWAŁOŚCI, ASERTYWNOŚCI, DBANIA O SIEBIE I INNYCH itp.

Dzieci trenujące karate stają się nie tylko ZDROWSZE i SPRAWNIEJSZE FIZYCZNIE.
Są PEWNE SIEBIE, uczą się PANOWANIA NAD SOBĄ i SWOIMI EMOCJAMI, ZARADNOŚCI i SAMODZIELNOŚCI. Cechuje je umiejętność KONCENTRACJI oraz DETERMINACJA W DĄŻENIU DO OSIĄGANIA CELÓW. Poznają zasady zdrowej rywalizacji oraz współdziałania w grupie.

Dzięki treningom dzieci uświadamiają sobie, że wartości, które zdobywają mają charakter uniwersalny i z łatwością przenoszą je na inne płaszczyzny życia - PRZEPEŁNIAJĄC tym samym SWYCH RODZICÓW DUMĄ.

Oferujemy również:
- Starty w zawodach (różnej rangi – w zależności od stopnia zaawansowania);
- Obozy treningowe: letnie i zimowe;
- Egzaminy na stopnie szkoleniowe (pasy);
- Organizujemy wyjazdy na turnieje oraz wycieczki integracyjne i krajoznawcze.PRZYJDŹ! SPRÓBUJ!
To do niczego nie zobowiązuje, a możesz zyskać pasję na całe życie !

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Serdecznie zapraszamy!


BYDGOSKA SZKOŁA KYOKUSHIN KARATE
www.karate.ecom.com.pl
szkolakarate@gmail.com

Zapisy! - tel. 609 595 858
Treningi również w Toruniu:
Toruński Klub Karate Kyokushin - www.karate.8host.pl

Jesteś na profilu Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate - stronie mieszkańca miasta Bydgoszcz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj