SZYMON SZAR

avatarSZYMON SZAR

Bydgoszcz

Unibax- Polonia. Derby po raz 88!

2013-06-30 09:33:07

Na toruńskiej Motoarenie zmierzą się zawodnicy Unibaxu Toruń i składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz. Derby Pomorza będą dla Aniołów pierwszym meczem od wielu tygodni, w którym pojadą w najsilniejszym zestawieniu. Do składu wraca bowiem Darcy Ward i Adrian Miedziński.

Torunianie są zdecydowanym faworytem zawodów. Pierwszy mecz, w Bydgoszczy zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Unibaxu 53:37.Wszystko więc wskazuje na to, że w Toruniu pozostaną dziś trzy punkty - 2 za zwycięstwo i jeden bonusowy.

Po kontuzjach wracają Darcy i Miedziak. Australijczyk pokazał, że złamanie obojczyka ma już za sobą, pewnie wygrywając turniej Grand Prix w Danii w Kopenhadze. Z kolei Miedziński był do tej pory najskuteczniejszym zawodnikiem Unibaxu na własnym torze, ze średnią biegową 2,636 pkt. Jeśli dołączymy do tego skutecznego w Speedway Ekstralidze Tomasza Gollob i kapitana gospodarzy Chrisa Holdera zwycięzca oraz pozostającego w wysokiej juniora Pawła Przedpełskiego. meczu może być tylko jeden.

składywęgla.pl POLONIA BYDGOSZCZ

1. Greg Hancock
2. Krzysztof Buczkowski
3. Aleksandr Loktaev
4. Robert Kościecha
5. Hans Andersen
6. Szymon Woźniak


UNIBAX TORUŃ

9. Chris Holder
10. Kamil Brzozowski
11. Adrian Miedziński
12. Darcy Ward
13. Tomasz Gollob
14. Kamil Pulczyński

Fot. PAP/ Tytus Żmijewski

Jesteś na profilu SZYMON SZAR - stronie mieszkańca miasta Bydgoszcz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj