Wypadek na obwodnicy Goleniowa. Droga krajowa nr 5 zablokowana po zderzeniu 4 pojazdów

2013-02-04 10:59:12

Wypadek na obwodnicy Goleniowa

Po wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na obwodnicy Goleniowa (Zachodniopomorskie), zablokowana jest tam droga krajowa nr 6 – poinformował dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) w Szczecinie.

Według informacji GDDKiA w wypadku brały udział cztery pojazdy. Najpierw samochód ciężarowy zderzył się czołowo z osobowym, później na pojazdy najechały jeszcze dwa auta osobowe. Po zderzeniu samochód ciężarowy spadł z dziesięciometrowego nasypu.

Kierowca samochodu osobowego, który zderzył się z ciężarówką, w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala.

Wyznaczono objazdy; jadący w kierunku Gdańska powinni na węźle Goleniów Południe kierować się do Goleniowa a następnie do miejscowości Żółwia Błoć przy drodze krajowej nr 6. Jadący do Szczecina i Świnoujścia powinni z Żółwiej Błoci jechać do Goleniowa i węzła Goleniów Południe.

Według wstępnych ustaleń normalny ruch pojazdów powinien być przywrócony około południa.

Jesteś na profilu Patryk Młynek - stronie mieszkańca miasta Toruń. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj