3. liga, grupa 2 - 11. kolejka
Sobota (12.10)
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
13 - Paweł Maćkowiak
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
15 - Łukasz Buda
Polonia Środa Wlkp. - Grom Nowy Staw
15 - Kamil Waskowski
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno
15 - Damian Dorn
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin
15 - Bartłomiej Zywert
Chemik Police - KKS 1925 Kalisz
16 - Maciej Martyniuk
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
17 - Bartłomiej Wiśniewski
Niedziela (13.10)
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg
15 - Łukasz Chodnicki
4. liga kujawsko-pomorska - 11. kolejka
Sobota (12.10)
Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska
11 - Andrzej Sobieszczyk
Unia Gniewkowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski
12 - Krzysztof Ulatowski
Budowlany KS Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie
12 - Daniel Mateusiak
KS Sportis Łochowo - Zawisza Bydgoszcz
15 - Radosław Papierowski
Legia Chełmża - Lider Włocławek
15 - Paweł Sarnowski
Lech Rypin - Pomorzanin Toruń
15 - Rafał Kosek
Sparta Brodnica - Chemik Moderator Bydgoszcz
15 - Tomasz Perliński
Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek
15 - Mateusz Wróblewski
Niedziela (13.10)
Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno
12 - Łukasz Damski (Tryszczyn)
5. liga kujawsko-pomorska, grupa 1 - 10. kolejka
** Sobota (12.05)**
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sokół Radomin
13 - Krzysztof Kaczmarek
Unia Solec Kujawski - Krajna Sępólno Krajeńskie
14 - Tomasz Szpunar
Promień Kowalewo Pomorskie - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
14 - Dawid Błażejczyk
Mustang Ostaszewo - Polonia Bydgoszcz
14 - Mikołaj Tuszyński
Wda Świecie - Unia Wąbrzeźno
15 - Piotr Siewierski
Cyklon Kończewice - Flisak Złotoria
15 - Mariusz Orzechowski
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Olimpia II Grudziądz
15 - Jerzy Rolbiecki
Niedziela (13.10)
Elana II Toruń - Start Eco-Pol Pruszcz
15 - Sławomir Radzik
5. liga kujawsko-pomorska, grupa 2 - 10. kolejka
Sobota (12.10)
KS Prisma Dent Brzoza - Goplania Inowrocław
11 - Maciej Gebler
Kujawianka Strzelno - Zdrój Ciechocinek
15 - Jacek Siwa
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Gopło Kruszwica
15 - Grzegorz Sosnowski
Mień Lipno - Szubinianka Szubin
15 - Dariusz Orzechowski
LKS Dąb-BOSiR Barcin - LTP Lubanie
15 - Gerard Gólcz
Noteć Łabiszyn - Ziemowit Osięciny
15 - Piotr Wiśniewski
Lubienianka Lubień Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski
15 - Łukasz Zasada
Niedziela (13.05)
Kujawiak Lumac Kowal - GKS Baruchowo
15 - Marcin Drogowski
A klasa grupa I Bydgoszcz - 9. kolejka
Sobota (12.10)
Cis Joltex Cekcyn - Kamionka Kamień Krajeński
14:30 - Sławomir Radzik
Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz - Sparta Przysiersk
16 - Robert Bujnicki
Grom Osie - Tucholanka Hydrotor Tuchola
15 - Adam Drozdek
GLKS Dobrcz-Wudzyn - Start Warlubie
15 - Rafał Kaczorowski
Grom Więcbork - Rawys CEO Raciąż
16 - Dariusz Karolczak
Fala Świekatowo - Victoria Koronowo
16 - Szymon Rutkowski
Victoria Niemcz - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska
16 - Paweł Wojtysiak
A klasa grupa II Bydgoszcz - 9. kolejka
Sobota (12.10)
Victoria Kołaczkowo - Noteć Gębice
15 - Bartosz Kaczyński
Piast Kołodziejewo - Mikrus Szadłowice
15 - Waldemar Andrzejewski
Zootechnik Kołuda Wielka - Pałuczanka Żnin
15 - Bartosz Hebda
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Zagłębie Piechcin
15:30 - Mirosław Landowski
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
16 - Bartosz Hak
Niedziela (13.10)
Pogoń II Mogilno - Noteć Inowrocław
15 - Mariusz Jędrzejczyk
Spójnia Białe Błota - Znicz Rojewo
15 - Adrian Miniszewski
A klasa grupa Toruń - 8. kolejka
Sobota (12.10)
Drwęca Golub-Dobrzyń - Orzeł Głogowo
14 - Krzysztof Budziński
Victoria Lisewo - Unislavia Unisław
15 - Karol Zygadlewicz
Wojownik Wabcz - Węgrowianka Węgrowo
15:30 - Karol Rolewicz
Błękitni Podwiesk - Pogrom Zbójno
15:30 - Arkadiusz Traczyk
Niedziela (13.10)
Zamek Bierzgłowski - LZS Świedziebnia
13 - Piotr Różyński
Wisła Grudziądz - Stal Grudziądz
17 - Robert Grabowski
A klasa grupa I Włocławek - 9. kolejka
Sobota (12.10)
Start Stawki - Orlęta Aleksandrów Kujawski II
15 - Szymon Osieczak
Piast Bądkowo - Unia Choceń
15 - Marcin Koziorowicz
Orzeł Służewo - Wzgórze Raciążek
15 - Mariusz Pyszorski
MGKS Lubraniec - Lech Dobre
16 - Filip Krzywicki
Niedziela (13.10)
Kujawy Kozy - Sadownik Waganiec
11, Piotrków - Mateusz Rybicki
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Tęcza Topólka
15 - Sebastian Szubski
A klasa grupa II Włocławek - 9. kolejka
Piątek (11.10)
GKS Fabianki - UKS SMS Włocławek
16:15 - Rafał Jankowski
Kujawiak Kruszyn - Łokietek Brześć Kujawski II
16:30 - Łukasz Woźniak
Niedziela (13.10)
Wicher Wielgie - Grot Kowalki
14 - Piotr Ciesielski
Skrwa Skrwilno - Victoria Smólnik
13 - Michał Słupecki
Wiślanin Bobrowniki - Skompensis Skępe
14 - Mateusz Tybińkowski
Wideo. Flesz piłkarski po 10. kolejce 4. ligi
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?