Piast niegościnny dla Łokietka

marc
W Solcu Kujawskim grali dobrzy znajomi. Opiekun Unii Andrzej Magowski przed rokiem prowadził Pomowca. Po meczu jedni i drudzy mogli być chyba zadowoleni, bo każdy do swojego dorobku dopisał po punkcie.

W Solcu Kujawskim grali dobrzy znajomi. Opiekun Unii Andrzej Magowski przed rokiem prowadził Pomowca.

Po meczu jedni i drudzy mogli być chyba zadowoleni, bo każdy do swojego dorobku dopisał po punkcie. Najlepsze nastroje panowały w obozie Startu Pruszcz.

Drużyna Mariusza Raczkowskiego po bramkach Kwiatkowskiego i Kokoszyńskiego awansowała na drugą pozycję. Dobrze wiedzie się beniaminkowi z Tucholi. Gol Skoniecznego przesądził o wygranej w Unisławiu. „I to jest najważniejsze" - mówi grający trener Tucholanki Wojciech Kociński, który poturbowany przez rywali musiał opuścić boisko i dwukrotnie odwiedzić lekarza.

Gorąco było też w Serocku, gdzie sędzia dwóch graczy z Sicienka usunął z boiska. Niespodziewany zaś przebieg miało spotkanie w Golubiu-Dobrzyniu, bowiem przyjezdni z Bydgoszczy nie zdołali utrzymać prowadzenia, choć po 20 minutach prowadzili już 3:0!

W II grupie Notecianka z hukiem opuściła fotel lidera (spadek o pięć miejsc!), a na czele znalazła Szubinianka dowodzona przez... bramkarza Krystyna Hilschera. Pierwsze, ale jakże okazałe zwycięstwo odniósł Piast Złotniki, który już po pierwszej połowie gromił Łokietka 4:0. Piłkarze Piasta nie mogą jednak z tego tytułu liczyć na żadną premię.