48 z 48
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
Ruszyły mistrzostwa świata do 20 lat w piłce nożnej. W...

Szalona gra w Bydgoszczy. Trzy tysiące osób na trybunach [zdjęcia]

Ruszyły mistrzostwa świata do 20 lat w piłce nożnej. W czwartek na stadionie Zawiszy reprezentacja Ekwadoru zremisowała z Japonią 1:1. Mecz miał szalony przebieg. Zespół z Ameryki Płd. wyszedł na prowadzenie w 45. minucie, gdy bramkarz Tomoya Wakahara piąstkował tak nieszczęśliwie, że piłka trafiła Kagawę w głowę i wpadła do bramki. W 52. minucie powinno być 2:0, ale Rezabala nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek). Do wyrównania doprowadził Yamada (68.), wykorzystując koszmarny błąd golkipera Ekwadoru. W czwartkowy wieczór na trybunach stadionu Zawiszy zasiadło dokładnie 3018 widzów. ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN I MURAWY >>>