Tak kibicowaliście Abramczyk Polonii. Mamy zdjęcia z trybun na meczu z Landshut Devils

zm
Abramczyk Polonia po raz ostatni w rundzie zasadniczej zaprezentowała się swojej publiczności. Zobaczcie, co działo się na trybunach w meczu z Landshut Devils.

Abramczyk Polonia w niedzielę zmierzyła się z ekipą Landshut Devils. Plan był taki, by wygrać z bonusem, bo taki rezultat mocno przybliżyłby bydgoską drużynę do drugiego miejsca po rundzie zasadniczej i lepszego rozstawienia w play off.

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - LANDSHUT DEVILS. ZDJĘCIA KIBICÓW

Plan udało się zrealizować tylko częściowo i to nie bez kłopotów. Poloniści wygrali, ale tylko 46:43. I to mimo tego że w połowie zawodów byli o krok od wyrównania stanu dwumeczu. Druga połowa spotkania należała jednak do gości, a w zasadzie do dwóch zawodników - Kai Huckenbeck i Dimitri Berge pokazywali, jak skutecznie można ścigać się na torze przy Sportowej 2.

Abramczyk Polonia wygrała, ale bonus pojechał do Landshut. W ekipie gospodarzy ponownie zawiódł Kenneth Bjerre, słabe zawody zaliczył Szymon Szlauderbach, nieskuteczny był Bartosz Nowak (zastąpił w składzie Oliviera Buszkiewicza).

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - LANDSHUT DEVILS 46:43

POLONIA: Bjerre 4+1 (d,1,1,2), Bellego 10 (3,3,2,2,0), Szczepaniak 12 (3,3,2,2,2), Szlauderbach 4+1 (2,1,1,0,-), Lyager 9 (w,3,3,0,3), Przyjemski 7+2 (3,2,2,0), Nowak 0 (0,0,0).
DEVILS: Huckenbeck 14 (2,2,3,3,3,1), Nilsson 2+2 (w,1,0,-,1), Baumann 1 (1,0,0,-), Jeppesen 7 (1,2,1,1,2), Berge 15 (3,2,3,3,1,3), Bachhuber 1+1 (1,0,-), Bloedorn 3 (2,0,0,1).

Ostatni mecz rundy zasadniczej Polonia rozegra 6 sierpnia w Łodzi. W innych meczach 14. kolejki zmierzą się: Landshut Devils z PSŻ Poznań, Arged Malesa Ostrów z Wybrzeżem Gdańsk i Falubaz Zielona Góra z ROW Rybnik.