01.12.08 Mistrzyni w pływaniu

ak, jw
Dwa złote i jeden srebrny medal zdobyła Aleksandra Saraceń, sierżant z sekcji dochodzeniowo-śledczej komendy na Pradze Południe. Policjanta przepłynęła w łącznie 550 metrów stylem dowolnym w trzech konkurencjach ...

Dwa złote i jeden srebrny medal zdobyła Aleksandra Saraceń, sierżant z sekcji dochodzeniowo-śledczej komendy na Pradze Południe. Policjanta przepłynęła w łącznie 550 metrów stylem dowolnym w trzech konkurencjach podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Pływaniu w Szczytnie.

28 listopada w Szczytnie odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Pływaniu. W imprezie wzięło udział około 200 osób. Ola Saraceń startowała w trzech konkurencjach. Pływała stylem dowolnym na dystansach: 50, 100 i 400 metrów. I jak to na Olę przystało, zdobyła 3 medale. Zajęła I miejsca na dystansie 100 i 400 metrów, zaś II na 50 metrów.

Na co dzień sierż. Saraceń pełni służbę w sekcji dochodzeniowo-śledczej. Prowadzi sprawy związane z przestępczością samochodową. Ola studiuje, aktualnie jest na trzecim roku prawa.

Gratulujemy naszej koleżance świetnych wyników i życzymy dalszych sukcesów.