17:15 w sali Gwiazdy! Kibicował Paweł Wojciechowski [zdjęcia]

Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W meczu 9. kolejki LOTTO Superligi  tenisiści LOTTO Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz podejmowali wicemistrza Polski, KS Dekorglass Działdowo i przegrali 1:3.

Kibiców w sali klubowego budynku przy ul. Bronikowskiego rozgrzał wygrany przez Wiaczesława Burowa set 17:15 przeciwko Jiri Vrablikowi.

Kibice podziękowali zawodnikowi za walkę, śpiewając tradycyjną rosyjską pieśń ludową "Kalinka, kalinka, kalinka moja".

Goście przyjechali bez zawieszonego na pięć miesięcy przez PZTS Wei Shihao.

Mecz z trybun obserwował mistrz tyczki z Zawiszy Bydgoszcz Paweł Wojciechowski, zaproszony przez menadżera gospodarzy Zbigniewa Leszczyńskiego.

LOTTO Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz - KS Dekorglass Działdowo 1:3.

Wyniki poszczególnych gier (na pierwszym miejscu gospodarze):

Asuka Machi - Paweł Fertikowski 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 11:9);

Artur Grela - Wang Yang 1:3 (11:9, 10:12, 5:11, 6:11);

Wiaczesław Burow - Jiri Vrablik 2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 17:15, 10:12);

Asuka Machi - Wang Yang  1:2 (9:11, 11:7, 8:11).

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN I PRZY STOLE >>>>>
W meczu 9. kolejki LOTTO Superligi tenisiści LOTTO Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz podejmowali wicemistrza Polski, KS Dekorglass Działdowo i przegrali 1:3. Kibiców w sali klubowego budynku przy ul. Bronikowskiego rozgrzał wygrany przez Wiaczesława Burowa set 17:15 przeciwko Jiri Vrablikowi. Kibice podziękowali zawodnikowi za walkę, śpiewając tradycyjną rosyjską pieśń ludową "Kalinka, kalinka, kalinka moja". Goście przyjechali bez zawieszonego na pięć miesięcy przez PZTS Wei Shihao. Mecz z trybun obserwował mistrz tyczki z Zawiszy Bydgoszcz Paweł Wojciechowski, zaproszony przez menadżera gospodarzy Zbigniewa Leszczyńskiego. LOTTO Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz - KS Dekorglass Działdowo 1:3. Wyniki poszczególnych gier (na pierwszym miejscu gospodarze): Asuka Machi - Paweł Fertikowski 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 11:9); Artur Grela - Wang Yang 1:3 (11:9, 10:12, 5:11, 6:11); Wiaczesław Burow - Jiri Vrablik 2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 17:15, 10:12); Asuka Machi - Wang Yang 1:2 (9:11, 11:7, 8:11). ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN I PRZY STOLE >>>>>Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W meczu 9. kolejki LOTTO Superligi tenisiści LOTTO Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz podejmowali wicemistrza Polski, KS Dekorglass Działdowo i przegrali 1:3. Kibiców w sali klubowego budynku przy ul. Bronikowskiego rozgrzał wygrany przez Wiaczesława Burowa set 17:15 przeciwko Jiri Vrablikowi. Kibice podziękowali zawodnikowi za walkę śpiewając tradycyjną rosyjską pieśń ludową "Kalinka, kalinka, kalinka moja". Goście przyjechali bez zawieszonego na pięć miesięcy przez PZTS Wei Shihao. Mecz z trybun obserwował mistrz tyczki z Zawiszy Bydgoszcz Paweł Wojciechowski, zaproszony przez menadżera gospodarzy Zbigniewa Leszczyńskiego. LOTTO Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz - KS Dekorglass Działdowo 1:3. Wyniki poszczególnych gier (na pierwszym miejscu gospodarze): Asuka Machi - Paweł Fertikowski 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 11:9); Artur Grela - Wang Yang 1:3 (11:9, 10:12, 5:11, 6:11); Wiaczesław Burow - Jiri Vrablik 2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 17:15, 10:12); Asuka Machi - Wang Yang 1:2 (9:11, 11:7, 8:11).