4Style – szkółka pływacka tworzona z pasją

Materiał informacyjny 4 STYLE

4Style to szkółka nauki pływania, która od 2018 roku z powodzeniem rozwija umiejętności pływackie dzieci i młodzieży na bydgoskich pływalniach. Sam pomysł na taką inicjatywę zrodził się z pasji do sportu i chęci przekazywania wiedzy oraz umiejętności młodym ludziom. Po 4 latach dalej pragniemy się rozwijać o czym może świadczyć fakt, że z roku na rok jesteśmy obecni na coraz większej ilości pływalni.

Naszą kadrę instruktorską tworzą ludzie, których znamy od dawna i mamy do nich pełne zaufanie. Są to właściwe osoby na właściwym miejscu, które spełniają oczekiwania wszystkich naszych klientów i uczestników zajęć. Uczą z uśmiechem i dbają o miłą atmosferę na zajęciach. Z przyjemnością przekazują swoją wiedzę i po prostu lubią swoją pracę.

Celem naszej szkółki jest promowanie dobroczynnego wpływu pływania na prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży, a także poprawę ich sprawności fizycznej i zdrowia. Z racji tego, że od wielu lat jesteśmy związani z ratownictwem wodnym, wiemy, że umiejętność pływania daje realne bezpieczeństwo w wodzie.

W szkółce mamy podział na grupy zaawansowania w zależności od wieku i zdolności młodych pływaków. W ten sposób nikt nie czuje się słabszy, a nauka przebiega sprawnie i pozwala na szybki rozwój uczestników i ich umiejętności.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Prowadzimy zajęcia w małych grupach
  Zajęcia trwają 45 minut i prowadzone są w maksymalnie 8-osobowych grupach, które są dostosowane do umiejętności uczestników.
 • Zajęcia dla grup początkujących prowadzone są przez 2 instruktorów
  Jeden z instruktorów prowadzi zajęcia, przebywając na płycie basenu, drugi natomiast jest wsparciem dla uczestników w wodzie. Dzięki temu zapewniamy dzieciom większy komfort i bezpieczeństwo podczas zajęć.
 • Mamy świetną kadrę instruktorów
  Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy mają kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć nauki pływania.
 • Zajęcia prowadzimy z uśmiechem
  Instruktorzy w profesjonalny sposób przekazują uczestnikom tajniki pływania, ale nie zapominają też o uśmiechu i dobrej zabawie. Na naszych zajęciach panuje miła atmosfera, aby każdy uczestnik czuł się na nich komfortowo.
 • Dogodna lokalizacja
  Zajęcia prowadzimy już na 4 obiektach. Są to Pływalnia Aqua Fordon, Pływalnia Czwórka, Centrum Rekreacji Astoria oraz Basen Łabędź na Miedzyniu.
 • Będziemy prowadzić zajęcia na najnowszym basenie w Bydgoszczy
  Już w październiku odbędzie się otwarcie Basenu Łabędź, który znajduje się przy ul. Pijarów na Miedzyniu. Tam również będziecie mogli nas spotkać. Cały czas prowadzimy zapisy na zajęcia na tym obiekcie, do których serdecznie zapraszamy.
 • Różnorodne grupy i elastyczny grafik
  Mamy 4 grupy zaawansowania uczestników, dostosowane do ich wieku i umiejętności. Zajęcia prowadzimy niemal każdego dnia.
 • Indywidualne podejście
  Każdego uczestnika traktujemy indywidualnie i dbamy o jego komfort na zajęciach. Dopasowujemy tempo zajęć i intensywność ćwiczeń do wszystkich dzieci w grupie.
 • Umożliwiamy odrabianie nieobecności
  Jeżeli dziecko z jakiegoś powodu nie może pojawić się na zajęciach, nie oznacza to utraty tych zajęć. Każdą nieobecność można zgłosić z wyprzedzeniem, aby później ją odrobić. Zajęcia można odrobić w innej grupie na wszystkich basenach, na których prowadzimy zajęcia.
 • Korzystamy z aplikacji dla klientów i instruktorów
  Aplikacja posiada panel dla klienta, gdzie można sprawdzać terminy zajęć, monitorować harmonogram płatności i zgłaszać nieobecności. Dodatkowo również nasi instruktorzy korzystają z tej aplikacji m.in. podczas sprawdzania obecności na zajęciach.
 • Mamy nowoczesny sprzęt sportowy
  Sprzęt, z którego korzystamy na pływalniach jest regularnie wymieniany. Staramy się, aby był on jak najlepszej jakości, dzięki czemu spełnia oczekiwania naszych instruktorów i ułatwia pracę na zajęciach.
 • Do zajęć można dołączyć w trakcie trwania roku szkolnego
  Nie zapisałeś się przed rozpoczęciem naszych zajęć? Nic nie szkodzi, cały czas można się z nami kontaktować i zapisywać się na zajęcia.
 • Dobra opinia od lat
  Zajęcia nauki pływania prowadzimy już od 4 lat. Dzięki temu mamy bazę klientów, którzy chętnie nas polecają swoim znajomym i rodzinie. Wielokrotnie zgłaszają się do nas klienci z polecenia, co bardzo nas cieszy.

Gdzie można nas znaleźć?

Pływalnia CZWÓRKA ul. Stawowa 39, 85-324 Bydgoszcz
Centrum Rekreacji ASTORIA ul. Królowej Jadwigi 23, 85-231 Bydgoszcz
Pływalnia AQUA FORDON ul. Kromera 11, 85-790 Bydgoszcz
Basen ŁABĘDŹ na Miedzyniu ul. Pijarów 4, 85-300 Bydgoszcz

Jak zapisać się na zajęcia?

Serdecznie zapraszamy do zapisów na nasze zajęcia. Dołączcie do nas, aby rozpocząć z nami swoją przygodę z pływaniem!
Zapisywać się można poprzez:

W listopadzie ruszają również zajęcia na najnowszym basenie w Bydgoszczy. Jest to Basen ŁABĘDŹ, który znajduje się przy ul. Pijarów na bydgoskim Miedzyniu. Zapraszamy do zapisów właśnie na ten obiekt! Jeżeli macie jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Czekamy na Wasze zapisy! Zespół 4Style

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na bydgoszcz.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie