5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 24. kolejki [14-15 maja 2022]

Grzegorz Oleradzki
GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal 2:1
GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal 2:1 fot. Wojciech Nawrocki
Udostępnij:
Wyniki, strzelcy, obsada sędziowska meczów 23. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w sobotę 14 i niedzielę 15 maja 2022 roku.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 24. kolejka

Sobota 14 maja 2022
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Zdrój Ciechocinek 0:2 (0:1)
Koniec - 0:2
GOOOL 84 min - Kamil Wieczorkowski, karny 0:2
64 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 44 min - Krzysztof Elsner 0:1
11:00 - Tybińkowski

Łokietek Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica 2:2 (2:1)
Informują: Marietta Niewiadomska oraz Tomasz Jurkiewicz
Koniec - 2:2
GOOOL 69 min - Michał Kruszczyński karny 2:2
68 min - 2:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 38 min - Michał Skonieczny 2:1
GOOOL 31 min - Szymon Bołkowiec wolny 1:1
GOOOL 21 min - Michał Kruszczyński 0:1
15 min - 0:0
15:00 - Górczyński

Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Noteć Łabiszyn 1:7 (0:3)
Informuje: Jacek Koncikowski
Koniec - 1:7
GOOOL 87 min - Michał Szymczak karny 1:7
GOOOL 85 min - Mikołaj Ruta 0:7
GOOOL 75 min - Piotr Wnuk 0:6
GOOOL 62 min - Mikołaj Ruta 0:5
GOOOL 60 min - Oskar Raczkowski wolny 0:4
Przerwa - 0:3
GOOOL 33 min - Słowiński 0:3
GOOOL 15 min - Marcin Słowiński 0:2
GOOOL 5 min - Mikołaj Ruta 0:1
15:00 - Drogowski

GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal 2:1 (2:1)
Informują: Dariusz Janik oraz Jerzy Zapiec

GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal 2:1

GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal 2:1. Derby w 24. kolejce 5. l...

90 - koniec, 2:1
GOOOL 35 min - Patryk Olczak, głową 2:1
GOOOL 27 min - Michał Rosiak, karny 1:1
27 min - druga żółta kartka Łukasz Grube. Goście w osłabieniu
GOOOL 6 min - Łukasz Grube, wolny 0:1
17:00 - Rasmus

Niedziela 15 maja 2022
LTP Lubanie - Piast Kołodziejewo 1:1 (1:0)
Informują: Marcin Zapiec oraz Paweł Krok
Koniec - 1:1
Trwa doliczony czas - 1:1
GOOOL 60 min - Piotr Kędziora 1:1
Przerwa - 1:0
35 min - 1:0
GOOOL 22 min - Przemysław Szymczak, głową 1:0
11:00 - Kostyra

Tłuchowia Tłuchowo - Mień Lipno 9:1 (4:1)
Informują: Kazimierz Grzywiński oraz Rafał Wiśniewski
Koniec - 9:1
GOOOL 82 min - Dawid Kieplin 9:1. Dzięki temu napastnik Tłuchowii został liderem klasyfikacji strzelców grupy I
GOOOL 79 min - Kamil Nowicki 8:1
GOOOL 77 min - Adrian Żuchniewicz 7:1
GOOOL 55 min - Adrian Żuchniewicz, karny 6:1
GOOOL 48 min - Kamil Nowicki 5:1
Przerwa - 4:1
GOOOL 43 min - Przemysław Kowalski 4:1
GOOOL 40 min - Dawid Kieplin 4:0. Klasyczny hat-trick napastnika gospodarzy, który tym samym zrównał się z liderem klasyfikacji strzelców Dawidem Marciniakiem z Łokietka (obaj mają na koncie po 34 gole)
GOOOL 26 min - Dawid Kieplin 3:0
GOOOL 21 min - Dawid Kieplin 2:0
GOOOL 19 min - Kamil Nowicki 1:0
11:00 - Orzechowski

Pogoń II Mogilno - Kujawiak Instalnova Kruszyn 2:5 (2:2)
Informują: Krzysztof Woźniak oraz Dawid Orzelski
Koniec - 2:5
GOOOL 90+2 - Norbert Karasiewicz 2:5
GOOOL 88 min - Ormiński 2:4
80 min - 2:3
GOOOL 69 min - Dawid Ormiński 2:3
60 min - 2:2
Przerwa - 2:2
GOOOL 31 min - Mikołaj Lisek, karny 2:2
GOOOL 29 min - Patryk Pietrzak 1:2
GOOOL 23 min - Jacek Wichliński 1:1
GOOOL 3 min - Kacper Strzelecki 1:0
17:00 - Podlewski

Transmisja

Tabela po 24. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej
1. Tłuchowia 24 62 95-30
2. Łokietek Brześć 24 53 66-25
3. Noteć Łabiszyn 24 52 73-27
4. Kujawiak K. 23 45 61-32
5. Kujawiak Instalnova 24 38 50-60
6. Lubienianka Polcalc 24 36 53-45
7. Gopło Kruszwica 24 35 41-28
8. Piast Kołodziejewo 24 35 54-58
9. Wisła Dobrzyń 24 34 52-51
10. Zdrój Ciechocinek 24 28 35-51
11. GKS Baruchowo 24 27 32-47
12. LTP Lubanie 24 23 39-68
13. Mień Lipno 23 23 33-61
14. Pogoń II Mogilno 24 21 31-63
15. Sadownik Waganiec 24 19 32-57
16. Noteć Inowrocław 24 16 23-66

Klasyfikacja strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej 2. grupy po 24. kolejce

35 - Dawid Kieplin (Tłuchowia);
34 - Dawid Marciniak (Łokietek);
20 - Kamil Nowicki, Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia);
18 - Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.);
17 - Łukasz Różański (Sadownik 7, LTP 10);
16 - Bartosz Śmigiel (Wisła 3, Kujawiak K. 13); Patryk Dudkiewicz (Wisła);
13 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Marcin Słowiński (Noteć Ł.);
12 - Michał Kruszczyński (Gopło); Łukasz Grube (Kujawiak K.); Kamil Koronowski (Noteć Ł.);
10 - Dawid Ormiński (Kujawiak Kr.);
9 - Lucjan Jaroszewski (Kujawiak Kr.);
8 - Kamil Madejczyk (Gopło 1, Noteć I. 7); Jędrzej Tomaszewski (GKS); Mateusz Kurtysiak (Gopło); Kamil Trzeciak (LTP); Przemysław Burdyka, Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Bartosz Lewicki (Mień);
7 - Piotr Szczęsny (Łokietek); Damian Łozowicz, Jakub Pribe (Piast); Patryk Olewiński (Wisła); Marcin Majchrzak (Zdrój);
6 - Piotr Kierus (GKS); Piotr Gląba (Kujawiak Kr.); Maciej Pałczyński (Łokietek); Piotr Kędziora, Adrian Wysocki (Piast);
5 - Kacper Sztandarowicz (GKS); Adrian Rybka (Kujawiak K.); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Michał Skonieczny (Łokietek); Filip Cymerman (Mień); Mateusz Dolecki, Alan Jędrzejczak (Piast); Jakub Woliński (Tłuchowia); Adrian Nowak (Wisła);
4 - Jacek Wichliński (Kujawiak Kr. 3, Lubienianka 1); Miłosz Losik (Gopło); Alan Czerwiński, Dawid Kwiatkowski, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Konrad Błaszczyk, Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć, Damian Piernikowski (LTP); Daniel Wujkowski (Noteć I.); Oskar Raczkowski, Mikołaj Ruta (Noteć Ł.); Piotr Pacia, Bartosz Palmowski (Piast); Mikołaj Lisek (Pogoń II); Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański (Tłuchowia); Radosław Czułkowski, Krystian Kajak, Daniel Matuszak (Zdrój);
3 - Filip Kalinowski (Lubienianka 1, Kujawiak K. 2); Patryk Olczak, Michał Rosiak (GKS); Patryk Nowacki (Gopło); Kamil Bógdał (Kujawiak K.); Daniel Komorowski, Patryk Pietrzak (Kujawiak Kr.); Patryk Klimek (Lubienianka); Gabriel Boniec, Erwin Mętlewicz (Łokietek); Przemysław Kowalski (Mień); Krystian Piechocki (Noteć I.); Patryk Rybarczyk, Kamil Skonieczka, Piotr Wnuk (Noteć Ł.); Sebastian Basiński (Piast); Kacper Kraska, Maciej Śmigielski (Pogoń II); Piotr Kuliński (Sadownik); Mateusz Białoskórski, Damian Bukowski, Łukasz Olewiński (Wisła);
2 - Łukasz Zabłotowicz (Wisła 1, Tłuchowia 1); Maciej Bieniek (GKS); Kacper Lewandowski, Oleksandr Lytviak (Gopło); Patryk Cichocki, Adrian Mieszkalski (Kujawiak K.); Mateusz Gaudyn, Norbert Karasiewicz (Kujawiak Kr.); Tobiasz Kondracki, Łukasz Kranc (LTP); Tomasz Janas (Lubienianka); Łukasz Bartczak, Kamil Gołębiewski, Daniel Jankowski, Kamil Markowski (Mień); Adrian Turowski (Noteć I.); Wiktor Dąbrowski, Łukasz Retlewski, Michał Sznajdrowski (Noteć Ł.); Konrad Czepik, Marcin Gołata (Piast); Stanisław Ciejek, Paweł Kasprowicz, Piotr Mroziński, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Adam Czajkowski, Konrad Kazimierczak, Michał Łęszczak, Igor Trąd, Dawid Wróblewski (Sadownik); Paweł Gaul (Tłuchowia); Juliusz Habasiński (Wisła); Alan Kałuża, Maciej Kamiński, Dawid Szczęsny, Kamil Wieczorkowski (Zdrój);
1 - Dariusz Janik, Szymon Janik (GKS); Marcin Derenda, Kacper Kornacki, Filip Kowalski, Kamil Łukomski, Mikołaj Myśliwy, Jakub Nowak, Szymon Wojtarski (Gopło); Witold Jakubowski, Bartosz Kaczor, Jan Kaźmierski, Adam Niklewicz (Kujawiak K.); Paweł Orzelski, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Szymon Kluczkowski. Piotr Kulpa, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak, Michał Tulimowski (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Konrad Kujawski, Jędrzej Markiewicz, Michał Szymczak, Kamil Trzeciak (Lubienianka); Billy Abbott, Szymon Bołkowiec, Marcin Dorsz, Szymon Gryczewski, Łukasz Kraszewski, Dominik Sobieraj (Łokietek); Jakub Jesionowski, Alan Kórnatowski, Patryk Krasucki, Sławomir Szajgicki (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Piotr Dobruchowski, Michał Rose, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Mateusz Krajewski, Dawid Nadolski, Jakub Suszek (Noteć Ł.); Jakub Jaszcz, Dawid Pietrykowski (Piast); Mateusz Bonkowski, Oliwier Doringer, Karol Kopliński, Adrian Kozłowski, Kacper Strzelecki, Mateusz Wawer, Michał Wojciechowski (Pogoń II); Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Robert Majewski (Sadownik); Mariusz Cichowlas, Radosław Kwiatkowski (Tłuchowia); Bartłomiej Budziszewski, Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Krzysztof Elsner, Piotr Gmur, Jarosław Krzyżanowski, Michał Rafiński, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Samobójcze: dla Lubienianki - Paweł Pomaski (Pogoń II); dla Łokietka - Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.), Kamil Pyczka (LTP); dla Noteci I. - Mateusz Wawer (Pogoń II);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem; 3 dla Tłuchowii za mecz z Sadownikiem; po 3 dla wszystkich zespołów za wiosenne spotkania z Notecią Inowrocław.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 24. kolejka

Środa 11 maja 2022
Pomorzanin Serock - Mustang Ostaszewo 1:0 (1:0)
Koniec - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 42 min - Krzysztof Bogdziński, karny 1:0

Sobota 14 maja 2022
Polonia-Metalkas Bydgoszcz - Victoria Metkor Koronowo 2:0 (0:0)
Koniec - 2:0
GOOOL 85 min - Robert Sawicki 2:0
GOOOL 67 min - Jakub Makowski 1:0
Przerwa - 0:0
7 min - najlepszy strzelec Polonii Jakub Makowski z karnego na trafia w światło bramki. Goście od tej minuty grają w osłabieniu
11:00 - Karolczak

Victoria NITEX Lisewo - Promień Kowalewo Pomorskie 0:0
Informuje: Grażyna Majewska
Koniec - 0:0
75 min - 0:0
Przerwa - 0:0
40 min - czerwona kartka dla piłkarza Promienia. Goście w osłabieniu
30 min - 0:0
12:00 - Kraśnicki

Victoria Czernikowo - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:1 (2:0)
Informuje: Grzegorz Grzywiński
Koniec - 3:1
GOOOL 68 min - Maciej Kaczmarek 3:1
GOOOL 58 min - Michał Adamski 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 40 min - Michał Adamski 2:0
GOOOL 27 min - Michał Gorczyński 1:0
13:00 - Bania

Rawys CEO Raciąż - Sokół Radomin 3:0 wo.
Goście w piątek, w późnych godzinach wieczornych, poinformowali, że z powodu trudności ze skompletowaniem składu nie przyjadą na mecz
14:00 - Kosmal

Wojownik Wabcz - Unia Wąbrzeźno 1:3 (0:1)
Informują: Sławomir Gross oraz Paweł Sobiło
Koniec - 1:3
GOOOL90+2 - Jakub Boczek 1:3
GOOOL 67 min - Radosław Drapiewski, karny 1:2
GOOOL 55 min - Łukasz Filarski, karny 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 11 min - Marcin Gołąb 0:1
16:00 - Sosnowski

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Start Warlubie 1:0 (0:0)
Informuje: Marcin Bańka
Koniec - 1:0
GOOOL 90 min - Dawid Murawski, karny 1:0
Przerwa - 0:0
18 min - 0:0
16:00 - Boinski

Niedziela 15 maja 2022
Elana Fundacja Toruń - Olimpia II Grudziądz 3:0 walkower
Goście nie przyjechali na zawody
16:00 - Przewozik

Tabela po 24 kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Elana Fundacja Toruń 24 55 61-15
2. Polonia Bydgoszcz 24 50 46-14
3. Pomorzanin Serock 24 49 41-16
4. Olimpia II Grudziądz 24 40 57-33
5. LKS Dąbrowa 24 40 45-30
6. Sokół Radomin 24 38 46-41
7. Victoria Czernikowo 24 37 46-41
8. Start Warlubie 24 35 38-43
9. Rawys CEO Raciąż 23 33 47-47
10. Mustang Ostaszewo 24 31 34-33
11. Victoria Lisewo 24 27 38-54
12. Promień Kowalewo 24 21 29-69
13. Krajna Sępólno 23 21 31-42
14. Unia Wąbrzeźno 24 21 32-63
15. Victoria Koronowo 24 19 35-49
16. Wojownik Wabcz 24 18 24-51

Klasyfikacja strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa I, po 24. kolejce

18 - Jakub Makowski (Polonia);
17 - Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.);
15 - Maciej Dudek (Mustang); Dominik Armatowski (Start);
14 - Paweł Jachowski (Sokół);
11 - Dawid Murawski (LKS); Kacper Rychert, Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Dominik Rybacki (Rawys);
10 - Maciej Kaczmarek (Krajna); Michał Adamski (Victoria Cz.);
9 - Tobiasz Mocek (Rawys); Piotr Marcinkowski (Sokół); Aleksander Zieliński (Victoria K.); Piotr Murawski (Victoria L.);
8 - Bartosz Burkiewicz (Krajna); Dawid Sarnowski (LKS); Szymon Doba (Olimpia II); Przemysław Jachowski (Sokół);
7 - Kacper Rybacki (Elana); Mateusz Sarnowski (LKS); Patryk Podolski (Polonia); Marcin Szulc (Pomorzanin); Adrian Pieczka (Rawys); Jakub Bollin (Start); Radosław Drapiewski, Marcin Gołąb (Unia); Patryk Zieliński (Victoria K); Jakub Górski (Victoria L.); Filip Flis (Wojownik);
6 - Maciej Łuszczyński (Promień); Łukasz Filarski (Wojownik);
5 - Marcin Kościelniak, Kacper Kowalski, Konrad Sztuka (Elana); Bartłomiej Wesołowski (LKS); Michał Zachaczewski (Olimpia II); Paweł Bartoszyński (Promień); Mateusz Pril (Rawys); Jakub Lewandowski (Start); Paweł Mazurowski (Unia); Michał Gorczyński (Victoria Cz.); Hubert Cieślik, Paweł Goral (Victoria L.);
4 - Kacper Jarzec (Olimpia II 2, Elana 2); Jakub Stawski (Elana II); Mateusz Gierlicki (LKS); Bartosz Przypis (Mustang); Jakub Nawrocki (Olimpia II); Oskar Durka, Radosław Mik (Pomorzanin); Bartosz Olkowski (Promień); Miłosz Brzeziński, Piotr Nalewaj (Rawys); Szymon Grudziński (Victoria K.); Andrzej Pawlicki, Michał Zarembski (Wojownik);
3 - Hubert Maciąg, Jakub Pawlicki, Łukasz Sikorski (Elana II); Łukasz Hernik, Kamil Mosek (Krajna); Radosław Ankierski, Mateusz Ciesielski, Jakub Weiszewski (Mustang); Hubert Mich, Mateusz Zielecki (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Hubert Raczkowiak, Robert Sawicki (Polonia); Damian Adamski, Nikita Khadynov, Michał Kozłowski, Mateusz Laskowski (Pomorzanin); Mikołaj Detyna, Jakub Kawula (Promień); Waldemar Jachowski, Dawid Muchewicz (Sokół); Aron Maciejewski (Unia); Dawid Bochuciński (Victoria Cz.); Szymon Marks (Victoria L.);
2 - Szymon Ćwikliński, Seweryn Dybyzbański, Kacper Jóźwicki, Mikołaj Kantorski, Michał Szczyrba (Elana II); Sławomir Suchomski (Krajna); Franciszek Kociniewski (LKS); Patryk Piotrowski (Mustang); Hubert Łopacki, Filip Okraska (Olimpia II); Kacper Czesiński(Polonia); Kamil Bagniewski, Krzysztof Bogdziński, Mateusz Płóciennik, Bartłomiej Świątek (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski (Promień); Piotr Koniarski (Rawys), Krzysztof Czajkowski, Szymon Szyjkowski (Sokół); Patryk Bączkowski Filip Ławicki (Start); Stanisław Jabłoński, Bartłomiej Kosiński (Unia); Łukasz Dziedzic-Kamiński, Paweł Górzyński, Gracjan Łęgowski, Hubert Nowak (Victoria K.); Filip Majewski, Dominik Taglewski, Remigiusz Więdłocha, Paweł Zieliński (Victoria L.);
1 - Mateusz Anuszewski, Jakub Budzisz, Mateusz Detmer, Patryk Grychtolik, Paweł Karbowiński, Oskar Page, Jan Stefko, Jakub Węgrzyn, Dawid Wiwatowski (Elana II); Łukasz Burkiewicz, Henryk Grajczyk, Tomasz Kienast, Łukasz Kozina (Krajna); Kacper Bańka, Mateusz Kurkowski, Jakub Lipowski, Szymon Słoniewski, Jakub Szugajew, Mikołaj Wiwatowski (LKS); Sylwester Gęgotek, Maciej Kardas, Sebastian Kobus, Filip Pelc (Mustang); Bartosz Cyburt, Filip Kacper Girszyński, Jakub Szczepaniak, Krystian Szypczyński, Damian Vu thant (Olimpia II); Szymon Dusza, Robert Frasz, Mateusz Korecki, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski, Kamil Nytko, Miłosz Olejniczak, Jakub Sawicki (Polonia); Szymon Adamczyk, Natan Gralak, Kamil Komada, Mateusz Kordylak, Mikołaj Porożyński (Pomorzanin); Paweł Bartoszyński, Mateusz Kończalski, Krystian Kraśniewski, Miłosz Perełka, Mateusz Potęga, Marcin Tarka (Promień); Tomasz Kurs, Rafał Pasiński (Rawys); Marcin Jóźwiak, Jan Luks, Sebastian Nurowski, (Sokół); Łukasz Filip, Jarosław Górski, Patryk Klimek, Kamil Belczyński, Maciej Śliwiński, Damian Ziółkowski (Start); Jakub Boczek, Jakub Godlewski, Bartosz Goszka, Patryk Kamiński, Mikołaj Wojdak (Unia); Dariusz Adamski, Jakub Adamski, Rafał Gołębiewski, Kamil Kowalski, Patryk Łęgowski, Krystian Marchlewski, Mateusz Maślewski, Jacek Tarkowski (Victoria Cz.); Paweł Brzeziński, Mateusz Chrzanowski, Paweł Dec, Aleksander Karbowski, Jakub Kulpa, Piotr Miś, Damian Szczukowski (Victoria K.); Radosław Goral, Lubomir Krawczuk, Przemysław Modrzyński (Victoria L.); Damian Beska-Pilarz, Mariusz Kwiatkowski, Roman Strupowski, Paweł Westfaleski (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany II - Mateusz Sarnowski (LKS), Robert Frasz (Polonia); dla Krajny - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.), Mariusz Kwiatkowski (Wojownik); dla Olimpii - Filip Cichacki (Unia); dla Polonii - Mateusz Potęga (Promień), Paweł Siekierka (Krajna); dla Sokoła - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.); dla Unii – Szymon Pankowski (Promień); dla Victorii Cz. - Michał Zarembski (Wojownik);
Walkowery: 3 dla Rawysu za mecz z Sokołem; 3 dla Elany za mecz z Olimpią II.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Materiał oryginalny: 5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 24. kolejki [14-15 maja 2022] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie