Akademia Stylizacji i Urody Hanna Dolecka

Artykuł sponsorowany AKADEMIA STYLIZACJI I URODY HANNA DOLECKA

Gabinet AKADEMII STYLIZACJI I URODY prowadzę od 1989 r. Jestem kosmetologiem i wizażystką, wiele lat byłam wykładowcą akademickim. Od lat także zajmuję się szkoleniami i permanentnie pogłębiam wiedzę kosmetologiczną.

Kuracje rewitalizujące skórę twarzy , szyi, dekoltu i grzbietów dłoni są moją pasją. Zachowanie młodości- to zdrowie i piękna skóra. W całoroczne zabiegi wpisują się mezoterapie igłowe z zastosowaniem ampułek ze składnikami biologicznie aktywnymi, takimi jak: kwas hialuronowy z aminokwasami, witaminami, minerałami, peptydami.

Jednym z najbezpieczniejszych zabiegów odmładzających skórę jest osocze bogatopłytkowe w 100% biokompatybilne i immunologicznie neutralne, ponieważ jest pozyskiwane z naszej krwi. Zawarte w nim czynniki wzrostu, stymulują włókna kolagenowe.

W podobny sposób uzyskuje się fibrynę bogatopłytkową, która zmniejsza ubytki w skórze, niweluje zmarszczki, poprawia owal twarzy. Charakteryzuje się dużą zawartością czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Na odmłodzenie grzbietów dłoni proponuję nowy zabieg z hydroksyapatytem wapnia, który podaje się kaniulą. Zabieg nie powoduje alergii i daje naturalny efekt.

Przebarwienia posłoneczne na skórze ustępują po zastosowaniu terapii łączonych np. odpowiednimi kwasami naprzemiennie z naświetlaniem IPL, lub kwasów z równoczesnym użyciem rolki, derma-rollera itp.

W porze lata i po lecie konieczne jest nawilżanie i natłuszczanie cery i ciała, szczególnie tych partii suchych, dobry masaż z maseczkami na bio-celulozie lub alginatami. Wczesna jesień natomiast to czas na usuwanie różnych patologii skórnych, które wykonuję metodą elektrokoagulacji.

Zapraszam do kontaktu

Akademia Stylizacji i Urody
Hanna Dolecka

ul. Potockiego 1/2
85-309 Bydgoszcz
Tel: 52 345 40 87
Mob. 602 527 187
E-mail: hanna@dolecka.pl

www.dolecka.pl

facebook.com

Dodaj ogłoszenie