Artego Bydgoszcz przegrało z Lotosem Gdynia w Memoriale Małgorzaty Dydek

Michał Młodzikowski
Maciej Czarniak / mmtrojmiasto.pl
We wtorek koszykarki Artego Bydgoszcz zagrały w Memoriale Małgorzaty Dydek. Bydgoski zespół przegrał z Lotosem Gdynia.

Mecz od samego początku był bardzo zacięty. Lotos wygrał pierwszą kwartę jednym punktem, ale w drugiej przegrał trzema. Po pierwszych dwudziestu minutach prowadziły podopieczne Adama Ziemińskiego. Przełomowa okazała się trzecia kwarta. Lotos wygrał 28:10 i bydgoszczanki nie były w stanie odrobić strat.

Najlepszą zawodniczką meczu wybrana została jednak reprezentantka Artego - Agnieszka Szott.

Lotos Gdynia - Artego Bydgoszcz 75:65 (20:19, 8:12, 28:10, 19:24)