Artego Bydgoszcz zatrzymane w EuroCup [zdjęcia kibice+mecz]

Fa, zdjęcia Tomasz CzachorowskiZaktualizowano
W czwartkowy wieczór w 5. kolejce EuroCup Artego grało ze szwedzkim Lulea BBK. Bydgoszczanki mając zapewniony awans do play-off nie musiały wygrać (po I połowie 45:32). Jednak III kwartę przegrały wysoko 11:25 i zrobiło się 56:57. Przyjezdne utrzymały skuteczność - stąd pierwsza przegrana Artego. Bydgoski zespół w EuroCup zatrzymała niesamowita Amerykanka Natisha Ann Ida Hiedeman (grająca z nr 5 ) - 31 pkt, 13 zb., 8 as. Artego Bydgoszcz - Lulea BBK 78:82 (23:16, 22:16, 11:25, 22:25). Artego: Międzik 18 (4), 5 as., Kiesel 14 (1), 7 as., Miskieniene 11, 11 zb., O’Neill 9 (1), Poboży 6 oraz Rymarenko 17 (2), Michałek 3 (1). Lulea: Hiedeman 31 (5), 13 zb., 8 as., Slaughter 18, Jovanović 10, 5 zb., Vesterberg 5 (1), 6 zb., Ekh 3 (1) oraz Nnamaka 9 (2), Soedersten 6. W innym meczu grupy E (w środę): Galatasaray Stambul - Sepsi SK 70:78. Po pięciu kolejkach: 1. Artego Bydgoszcz - 9 pkt, 2. Sepsi SK - 8 pkt, 3. Galatasaray Stamabuł - 7 pkt, 4. Lulea - 6 pkt. Teraz Artego w niedzielę o godz. 15.40 podejmie w EBLK zespół CCC Polkowice (Sport Klub). Dla podopiecznych Tomasza Herkta, to okazja do rehabilitacji za ostatnią ligową porażkę w Gorzowie 77:94. ZOBACZ ZDJĘCIA Z PUCHAROWEGO MECZU ARTEGO >>>>>Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W czwartkowy wieczór w 5. kolejce EuroCup Artego grało ze szwedzkim Lulea BBK. Bydgoszczanki mając zapewniony awans do play-off nie musiały wygrać (po I połowie 45:32). Jednak III kwartę przegrały wysoko 11:25 i zrobiło się 56:57. Przyjezdne utrzymały skuteczność - stąd pierwsza przegrana Artego. Bydgoski zespół w EuroCup zatrzymała niesamowita Amerykanka Natisha Ann Ida Hiedeman (grająca z nr 5 ) - 31 pkt, 13 zb., 8 as. Artego Bydgoszcz - Lulea BBK 78:82 (23:16, 22:16, 11:25, 22:25). Artego: Międzik 18 (4), 5 as., Kiesel 14 (1), 7 as., Miskieniene 11, 11 zb., O’Neill 9 (1), Poboży 6 oraz Rymarenko 17 (2), Michałek 3 (1). Lulea: Hiedeman 31 (5), 13 zb., 8 as., Slaughter 18, Jovanović 10, 5 zb., Vesterberg 5 (1), 6 zb., Ekh 3 (1) oraz Nnamaka 9 (2), Soedersten 6. W innym meczu grupy E (w środę): Galatasaray Stambul - Sepsi SK 70:78. Po pięciu kolejkach: 1. Artego Bydgoszcz - 9 pkt, 2. Sepsi SK - 8 pkt, 3. Galatasaray Stamabuł - 7 pkt, 4. Lulea - 6 pkt. Teraz Artego w niedzielę o godz. 15.40 podejmie zespół CCC Polkowice (Sport Klub). Dla podopiecznych Tomasza Herkta, to okazja do rehabilitacji za ostatnią ligową porażkę w Gorzowie 77:94. ZOBACZ ZDJĘCIA Z PUCHAROWEGO MECZU ARTEGO >>>>>

Puchar Świata w skokach narciarskich

Materiał oryginalny: Artego Bydgoszcz zatrzymane w EuroCup [zdjęcia kibice+mecz] - Express Bydgoski