Baton Basket 25 Bydgoszcz - KKS Olsztyn 61:77 [ZDJĘCIA]

Marek Wiśniewski
Baton Basket 25 Bydgoszcz - KKS Olsztyn 61:77
Baton Basket 25 Bydgoszcz - KKS Olsztyn 61:77 Marek Wiśniewski
Baton Basket 25 Bydgoszcz - KKS Olsztyn 61:77. 8 marca w Bydgoszczy odbył się mecz 1 Ligi Koszykówki Kobiet pomiędzy zespołami z Bydgoszczy i Olsztyna. Zobacz zdjęcia z tego meczu.

Pierwszą kwartę zawodniczki z Olsztyna wygrały 24 do 10.

W drugiej kwarcie koszykarki z Bydgoszczy zaczęły odrabiać straty, ale po pierwszej połowie przegrywały 36 do 29.

W trzeciej kwarcie bydgoszczanki wyszły na prowadzenie przy wyniku 47 do 45, ale po tej kwarcie przegrywały 56 do 52.

W czwartej kwarcie koszykarki z Bydgoszczy zdobyły tylko 9 punktów i zawodniczki z Olsztyna wygrały mecz 16 punktami