Bolesna porażka Łuczniczki. Bydgoszczanie przegrali we własnej hali z Cuprum Lubin [zdjęcia]

kk
Łuczniczka Bydgoszcz przegrała we własnej hali z Cuprum Lubin 0:3. Podopieczni Jakuba Bednaruka doznali piątej porażki z rzędu i ich sytuacja w kontekście walki o utrzymanie w PlusLidze nadal jest bardzo trudna. W zespole gości mogliśmy dziś zobaczyć byłych zawodników Łuczniczki - Michała Masnego i Dawida Gunię.

Bydgoszczanie pierwszego seta rozpoczęli od prowadzenia 9:5, ale w kolejnych akcjach nie potrafili poradzić sobie z blokiem gości i ostatecznie wygrali w tej partii zaledwie 15 punktów.

Początek drugiej partii był bardzo wyrównany. Dopiero od stanu 11:13 podopieczni Patricka Duflosa zaczęli zdobywać punkty seriami i konsekwentnie powiększali swoją przewagę nad Łuczniczką, zwyciężając seta 25:17.

W trzecim secie bydgoski zespół prowadził już 4:0, ale lubinianie szybko odrobili straty. Przez długą część trzeciej partii na parkiecie oglądaliśmy wyrównaną walkę. Końcówka trzeciego seta należała jednak do gości, którzy odskoczyli Łuczniczce na dwa punkty i tę przewagę dowieźli do końca, wygrywając do 23.

Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin 0:3 (15:25; 17:25; 23:25)